Vyhľadávanie zájazdu

Labranda Sandy Beach Hotel ***** Grécko, Korfu Agios GeorgiosTermíny a ceny

Labranda Sandy Beach Hotel ***** Grécko, Korfu Agios Georgios

Rýchly popis:

Situovaný v obľúbenom a peknom dovolenkovom letovisku, svojim návštevníkom ponúka príjemnú atmosféru, tradičnú grécku pohostinnosť a kvalitné služby.Poloha:

Hotel sa nachádza priamo pri peknej pláži, v dovolenkovom stredisku Agios Georgios a vďaka svojej výhodnej polohe ponúka prístup k rôznym aktivitám v okolí. Najbližšie nákupné možnosti, kaviarne, bary a taverny nájdete v pešej vzdialenosti od hotela. Medzinárodné letisko CFU je vzdialené 30 km od hotela.Hotel:
Vstupná hala s recepciou, Wi-fi pripojenie vo verejných priestoroch, vonkajšie bazény, detský bazén so šmykľavkami, detské ihrisko, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, slnečná terasa, reštaurácia, á la carte reštaurácia (bezplatne raz za pobyt, nutná rezervácia), hlavný bar, bar pri bazéne, bar na pláži, tenis, plážový volejbal, basketbal, stolný tenis, biliard (za poplatok), menšie fitness centrum, večerný program (vo vybraných dňoch), medzinárodný hotelový animačný tím

Izby:

Hotel pozastáva z hlavnej budovy a niekoľkých dvoj až trojpodlažných vedľajších budov (annexy). Ponúka vkusne zariadené dvojlôžkové izby s prístelkou, rodinné izby s jednou alebo dvoma spálňami s možnoťou prístelky a suity s jednou spálňou s možnosťou prístelky. Izby sú vybavené balkónom alebo terasou a sú orientované do záhrady. Prístelky sú formou rozkladacej pohovky.Stravovanie:
All inclusive - raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov, ponuka typickej gréckej aj medzinárodnej kuchyne, ľahký snack medzi hlavnými jedlami, zmrzlina, káva a čaj, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje - možnosť čerpania na miestach a v časoch určených hotelom.

Pláž:

Pekná a široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza priamo pred hotelovým komplexom. Ležadlá a slnečníky na pláži sú v cene.  Pláž je ocenená aj Modrou vlajkou.Doprava:
letecká

V cene je zahrnuté:
ubytovanie na zvolený počet nocí s vybraným stravovaním, letecká doprava na pravidelnej linke z vybraného letiska, malá príručná batožina, batožina do podpalubia max. 20 kg/kus, transfer letisko - hotel – letisko partnerskej CK, asistenčné služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci), poistenie insolventnosti. 

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 190 EUR, pre osoby do 2 rokov 50 EUR, Covid príplatok pre osoby od 2 rokov 25 EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/osoba/deň alebo PLUS 3,70 EUR/osoba/deň.

Typ stravy:
all inclusive

Informácie o krajine a stredisku: 

V cene je zahrnuté: ubytovanie na zvolený počet nocí s príslušnými službami, letecká doprava na pravidelnej linke z vybraného letiska, malá príručná batožina, batožina do podpalubia max. 20 kg/kus, transfer letisko - hotel – letisko. Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby nad 2 roky 190 €, pre osoby do 2 rokov 50 €, Covid príplatok pre osoby nad 2 roky 25 €/osoba, miestna pobytová taxa (platba na mieste). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 €/os./deň alebo poistenie PLUS 3,70 €/os./deň

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -