Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Sorea Titris *** Slovensko Vysoké Tatry Tatranská Lomnica Termíny a ceny

Hotel Sorea Titris *** Slovensko Vysoké Tatry Tatranská Lomnica

Úvod - "KONGRES a AQUA RELAX hotel *** SOREA TITRIS  je situovaný  v tichom prostredí neďaleko centra Tatranskej Lomnice, jednej z najväčších tatranských osád a známym spoločensko-kultúrnym strediskom Vysokých Tatier. Hotel je ocenený Certifikátom ""Zariadenie priateľské k rodinám a deťom"" v rámci projektu ""Vstúpte s dieťaťom"". "

Poloha - Hotel leží v tichom prostredí neďaleko centra Tatranskej Lomnice pri botanickej záhrade TANAP-u a Múzea TANAP. Nástupná stanica na Lomnický štít asi 1,5 km od hotela.

Stravovanie - Raňajky a večere formou bufetových stolov, obedy výber z menu.

Vybavenie a služby hotela - Reštaurácia, aperitív bar, biliard, úschovňa športových potrieb, AQUA Relaxcentrum rozdelené na Zónu I. (bazén s toboganom) a Zónu II. (vírivé vane, sauny - veľká a malá mokrá, bio, suchá), klasické masáže (za poplatok), detský kútik, Wi-Fi v celom hoteli zdarma, tenisový kurt. Parkovanie pri hoteli na nestráženom, kamerou monitorovanom, parkovisku zdarma.

Vybavenie izieb - 1- a 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky, apartmány (1/2 spálňa a obývacia izba s možnosťou 2 prísteliek na rozťahovacom gauči), rodinné izby v zložení 2 dvojlôžkové prepojené izby, každá s vlastným sociálnym zariadením. Detská postieľka zdarma.Všetky izby vybavené kúpeľňou so sprchou, WC, SAT TV, rádio, telefón, Wi-Fi.

Balíček 1 - Ubytovanie s polpenziou. Dieťa do 12 rokov ubytovanie na prístelke a polpenzia zdarma.

Balíček 2 - Tatranská pohodička v Titrise

Pobyty na 2 až 5 nocí zahŕňa ubytovanie s polpenziou, 2x až 5x 2 hod. vstup do Aqua Relax centra - MIX zóna (bazénová a saunová časť). Pobyty platia v termínoch do 4.5.2020.

Balíček 3 - Pohodička v Titrise

Pobyty na 3 až 7 nocí zahŕňajú ubytovanie s polpenziou, 3x až 7x 2 hod. vstup do Aqua Relax centra - MIX zóna (bazénová a saunová časť).


Celková cena zahŕňa - Ubytovanie s polpenziou, príp. služby podľa príslušného balíka. Jedno dieťa do 12 rokov ubytovanie na prístelke a polpenzia zdarma, zľavy pre deti platia pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 rokov bez služieb zdarma.

Celková cena nezahŕňa - Povinné doplatky: Miestna daň za ubytovanie (platí sa na mieste).


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -