Vyhľadávanie zájazdu

Movenpick Marjan Beach Resort ***** Spojené arabské emiráty Ras al KhaimahTermíny a ceny

Movenpick Marjan Beach Resort ***** Spojené arabské emiráty Ras al Khaimah

Užite si luxusnú dovolenku v tomto skvelom hoteli s perfektnými službami. Čaká Vás kopec zážitkov a hlavne vytúžený relax. Hotel otvoril svoje brány prvýkrát v roku 2022 a pobyt v ňom je zárukou kvalitných služieb.Poloha:
Rezort sa nachádza na umelo vybudovanom ostrove Marjan Island, pri pobreží Perzského zálivu. Nákupné možnosti nájdete priamo v hoteli, ako aj v samotnom centre Ras al Khaimah, ktoré je vziadalené iba 8 km. Dostanete sa tam pohodlne taxíkom. Medzinárodné letisko v Dubaji je vzdialené 76 km od hotela.

Vybavenie:
2 prepojené 10- poschodové budovy, 418 izieb, výťahy, recepcia, lobby s WiFi, 6 reštaurácii a barov, 3 bazény, ležadlá a slnečníky pri bazénoch zadarmo, detské ihrisko, animácie, fitnes. Za poplatok: SPA centrum, masáže, skrášľovacie procedúry, obchody, miniklub (10 - 16 rokov, cca 3 USD/deň).

Ubytovanie:
2- lôžkové deluxe izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12 r.), rodinné izby (2 miestnosti, max. 2+2), klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/spcha, susič na vlasy, TV, WiFi, trezor, balkón. Za poplatok: minibar.

Stravovanie:
Raňajky. Za poplatok: polpenzia alebo plná penzia. Raňajky 06:30 - 10:30, obedy 12:30 - 15:30, večere 18:30 - 22:30. Podrobný rozpis konceptu stravovania dostenete na recepcii hotela pri ubytovaní.

Pláž:
Rezort sa nachádza priamo na 300 m dlhej piesočnatej pláži. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky a osušky sú k dispozícii zadarmo. Vodné športy sú extra spoplatnené.

Výlety:
Orientačná ponuka výletov v SAE - TU


Upozornenie:
Aktuálne podmienky cestovania do SAE - TU


Mővenpick Resort Al Marjan Island


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Dubaj - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 


UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň hradí, podľa platných predpisov daného regiónu, každý klient priamo v ubytovacom zariadení na recepcii vo výške cca 10-25 AED/izba/noc vzávislosti od kategórie ubytovacieho zariadenia.


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.


Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -