Vyhľadávanie zájazdu

Zanzibar - safari v Afrike s pobytom pri moriTermíny a ceny

Zanzibar - safari v Afrike s pobytom pri mori

Úvod - 8-dňový letecký zájazd

Perex - Poďte s nami zažiť autentické safari dobrodružstvo v Afrike, v jednom z Národných parkov Tanzánie. Národný park Saadani nás privíta s otvorenou náručou  a odkryje nám tajomstvá zvieracej ríše. Pobyt na pláži si vychutnáme v luxusnom hoteli Emerald Zanzibar a letecky z Bratislavy na priamom lete.

Ubytovanie - hotel Emerald 5*, safari lodge

Stravovanie - all inclusive pri pobyte na pláži, plná penzia na safari

Poznámka - Dni, kedy sa koná safari počas pobytu sa môžu meniť, podľa dostupnosti letov a počtu osôb.

Doprava - letecká

1. deň - Odlet z Bratislavy na krásny ostrov Zanzibar. Po prílete transfer do hotela Emerald, ubytovanie.

2. deň - Užijeme si voľno na pláži, vychutnáme si dobré jedlo a studené drinky.

3. deň - Popoludní začneme naše safari dobrodružstvo. Cca 13:30 hod. nás vyzdvihne transfer a presunieme sa na letisko, k miestnemu preletu do Saadani. Po prílete sa presunieme do kempu, ubytujeme sa a nasleduje game drive, safari na džípoch. Návrat do kempu okolo 19:00 hod.

NP Saadani je situovaný v centre historického trojuholníka Bagamoyo, Pangani a Zanzibar. Je jedinou rezerváciou divokej zveri v Tanzánii, ktorá hraničí s oceánom. Pozorovanie zveri sa počas roka mení, celá oblasť je však známa pozorovaním dikobrazov, mačiakov, cibetiek, paviánov. Pri oceáne sa dajú pozorovať delfíny a korytnačky. medzi kľúčové, voľne žijúce zvieratá patria hrochy, krokodíly, žirafy, slony, zebry hyeny, antilopy a leopardy.

4. deň - Čaká nás skoré vstávanie, cca 05:30 hod. sa vydáme na ranné pozorovanie zvierat. Okolo 08:00 hod. sa vrátime do kempu na raňajky. Po raňajkách sa začne naše vodné safari po rieke Wami, kde sa nám naskytne možnosť pozorovať hrochy, krokodíly a množstvo vtákov. Obed. Popoludní voľno v kempe alebo možnosť fakultatívneho Game safari (platba na mieste). Transfer na letisko, odlet na Zanzibar.

5. deň - Pobyt pri mori, možnosť ďalších fakultatívnych výletov.

6. deň - Pobyt pri mori, možnosť ďalších fakultatívnych výletov.

7. deň - Pobyt pri mori, možnosť ďalších fakultatívnych výletov.

8. deň - Transfer na letisko, odlet do Bratislavy.


Celková cena zahŕňa - Leteckú dopravu z Bratislavy s technickým medzipristátím vrátane letiskových a servisných poplatkov. Miestne transfery. 6x ubytovanie v 5* plážovom rezorte Emerald Zanzibar s all inclusive, 1x ubytovanie v lodge počas safari s plnou penziou. 2-dňové safari. Miestny prelet. Welcome drink pri príchode do kempu. Profesionálneho safari sprievodcu. Sprievodcu CK SATUR.

Celková cena nezahŕňa - Doplatok za jednolôžkovú izbu. Pobytovú taxu cca 1 USD/deň (platí sa v hoteli). Vstupné víza Zanzibar 50 USD (platí sa pri vstupe). Povinné prepitné pre miestnych sprievodcov 50 USD (vyzbiera sprievodca po prílete). Cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -