Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Royal Pharaohs Makadi **** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Hotel Royal Pharaohs Makadi **** Egypt Hurghada

ÚVOD:

Royal Pharaohs Makadi sa nachádza priamo na viac ako 600 metroch súkromnej a bielej piesočnatej pláži a má veľkolepý domáci útes, ktorý môžu hostia využiť na šnorchlovanie. Medzi 552 exkluzívnymi (52 m2), komfortnými a luxusnými izbami, celoročným slnečným svetlom, panoramatickým výhľadom na more a modrú oblohu, kúpele, tenisové ihriská, všetko robí Harmony Makadi Bay Hotel & Resort miestom pre jedinečné chvíle na zapamätanie.

LOKALIZÁCIA:

Pre zobrazenie lokality kliknite TU

Royal Pharaohs Makadi sa nachádza v prekrásnej oblasti Makadi Bay, iba 25 km južne od veľmi populárnej  dovolenkovej destinácie "Hurghada", na krásnej egyptskej riviére Červeného mora.  Semipro-tropické podnebie robí z tohto letného i zimného strediska.PLÁŽ:
Dlhá piesočnatá pláž s plytkým vstupom do mora a s koralovým podložím (odporúčame obuv do vody), mólo, ležadlá, matrace, osušky a slnečníky zdarma, potápačské centrum a vodné športy na pláži (za poplatok).

UBYTOVANIE:

Medzi najlepšie črty hotela patrí 552 exkluzívnych , komfortnýchi a luxusných izieb, celoročné slnečné svetlo, panoramatický výhľad na more a modrú oblohu, kúpele, tenisové ihriská, všetko toto tvorí  Harmony Makadi Bay Hotel & Resort a vytvára tak miesto pre jedinečné chvíle.

Všetky izby majú nižšie uvedené vybavenie: - Vaňa / sprcha - Súkromný balkón / terasa - Individuálne ovládaná Klimatizácia - Telefón s priamou voľbou - LCD obrazovka s výberom rôznych satelitných kanálov. - Mini bar - Trezor (na izbe) - Sušič na vlasySTRAVOVANIE:

Hlavná reštaurácia hotela PIAZZA GRANDE ponúka širokú škálu národných, medzinárodných a orientálnych jedál a zabezpečuje raňajky, obed a večeru

A´la carte restaurantMOŽNOSTI VYŽITIA:

Dva tenisové kurty osvetlené

Posilňovňa

Tenisový stôl

Šípky

Biliard (za príplatok)

Plážový volejbal

Aerobik a gymnastika

Futbalové ihrisko

denný a večerný animačný programODPORÚČAME:
pre nenáročných klientov


 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -