Vyhľadávanie zájazdu

Radisson Resort Ras Al Khaimah **** SAE, Ras Al Khaimah Marjan IslandTermíny a ceny

Radisson Resort Ras Al Khaimah **** SAE, Ras Al Khaimah Marjan Island

Rezort Radisson Ras Al Khaimah Marjan Island ponúka priamy prístup na pláž, nádherný výhľad na more a kvalitné služby.

Poloha:
Hotel sa nachádza na umelo vytvorenom polostrove Marjan Island. Nákupné možnosti sú v Al Hambra Mall, ktorý je vzdialený 7km od hotela. Letisko Dubaj je vzdialené približne 77 km.

Vybavenie:
412 izieb, recepcia, WiFi, reštaurácia, bary, 3 bazény, detský bazén, detské ihrisko, tobogany, fitnes. Za poplatok: SPA centrum, práčovňa.

Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prísteľky (31 m2, max 2+1), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., superior izby (38 m2, max 2+2), klimatizácia, kúpeľňa, sušič na vlasy, TV, WiFi, set na kávu a čaj, trezor.Stravovanie:
Raňajky, polpenzia, plná penzia, all inclusive formou bufetu. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Priamo pred hotelom sa nachádza súkromná piesočnatá pláž. Ležadlá a slnečníky sú k diszpozícií za poplatok.

Výlety:
Orientačná ponuka výletov v SAE - TU


Upozornenie:
Aktuálne podmienky cestovania do SAE - TU


Radisson Resort Ras Al Khaimah


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Dubaj - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 


UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň hradí, podľa platných predpisov daného regiónu, každý klient priamo v ubytovacom zariadení na recepcii vo výške cca 10-25 AED/izba/noc vzávislosti od kategórie ubytovacieho zariadenia.


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.


Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -