Vyhľadávanie zájazdu

Citymax Bur Dubai *** Spojené arabské emiráty DubajTermíny a ceny

Citymax Bur Dubai *** Spojené arabské emiráty Dubaj

Tento moderný mestský hotel v historickej štvrti Bur Dubai je ideálna voľba pre tých, ktorí chcú byť v centre diania.

Poloha:
Nachádza na ulici Kuwait v Al Mankhool, Bur Dubai, Citymax Hotel Bur Dubai sa nachádza v blízkosti Khalid Bin Stanica metra Walid, v blízkosti sa nachádza bazár Karama a Meena nákupné a stravovacie štvrte. Krátkou jazdou taxíkom do Dubai Mall. Hotel je vzdialený od letiska DXB 8 km.

Vybavenie:

691 izieb, recepcia, výťah, WiFi, hlavná reštaurácia, bazén na streche s ležadlami, fitness, bezplatný kyvadlový autobus na pláž . Za poplatok: zmenáreň. Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (20 m2), za deti sa v tomto hoteli považujú osoby mladšie ako 3r., klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, LCD TV, WiFi, set na kávu a čaj, trezor.Stravovanie:
Raňajky formou bufetu, polpenzia

Pláž:

Hotel sa nachádza 20 minút od verejnej pláže Jumeirah Beach. Plážový servis je za poplatok. Hotel poskytuje shuttle bus na pláž zadarmo.Výlety:
Orientačná ponuka výletov v SAE - TU

Upozornenie:
Aktuálne podmienky cestovania do SAE - TUCitymax Bur Dubai Hotel


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Dubaj - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň hradí, podľa platných predpisov daného regiónu, každý klient priamo v ubytovacom zariadení na recepcii vo výške cca 10-25 AED/izba/noc vzávislosti od kategórie ubytovacieho zariadenia.


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.

riadenia.

Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -