Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Grand Jasná **** Slovensko, Nízke Tatry JasnáTermíny a ceny

Hotel Grand Jasná **** Slovensko, Nízke Tatry Jasná

Oficiálne hodnotenie - ****

Úvod - V centre celoročného strediska Jasná sa nachádza prestížny Hotel Grand Jasná ****, ktorého časť wellness centra je situovaná do exteriéru a tým sa znásobuje zážitok relaxu priamo v prírode.

Poloha - Hotel Grand Jasná je situovaný priamo v centre oblasti Jasná na severnej strane Chopku, v nadmorskej výške 1100 m n. m. V tesnej blízkosti hotela sa nachádza lanovka.

Stravovanie - polpenzia • raňajky a večere formou bufetových stolov

Vybavenie a služby hotela - HOTEL
Hostia Hotel Grand Jasná môžu využívať parkovisko pri hoteli, požičovňu športových potrieb a Wi-Fi v hotelovom bare a v lobby zdarma. Priamo na recepcii hotela je možné zakúpiť Skipass.

REŠTAURÁCIE
V hoteli sa nachádza elegantná reštaurácia, v ktorej sa podávajú raňajky, obedy a večere. V ponuke je aj detské menu. Lobby bar ponúka alkoholické, nealkoholické a miešané drinky. V lobby bare je wi-fi, biliardový stôl a detský kútik. K dispozícii je aj terasa s otvoreným grilom, ktorá počas letnej aj zimnej sezóny ponúka grilované špeciality.

ŠPORT & ZÁBAVA
Hostia si môžu zahrať biliard (za poplatok) alebo navštíviť fitnes centrum.

WELLNESS & SPA
K Wellness centru Grand patrí interiérový relaxačný bazén s masážnymi tryskami, relaxačná miestnosť, saunový svet, exteriérové vírivky, vonkajšie ochladzujúce jazierko a exteriérové sauny. V ponuke sú aj masáže a rôzne procedúry (za poplatok).

Ubytovanie - Hotel ponúka ubytovanie v 155 priestranných izbách na 4 poschodiach, ktoré sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC a sušičom vlasov. Ďalej sa na izbách nachádza LCD TV, rádio, trezor, minibar, telefón, župan a papučky. K dispozícii sú aj bezbariérové izby. 

Typy izieb:
Izba Štandard (20 m2, pre 2 až 3 osoby, manželská posteľ, prístelka)
Izba Deluxe (20 m2, pre 2 až 3 osoby, manželská posteľ, prístelka)
Izba Deluxe s balkónom (20 m2, pre 2 až 3 osoby, manželská posteľ, prístelka)

Poznámka - domáce zvieratá na vyžiadanie za poplatok (cca 15 EUR/deň, platba na mieste)
Rodinný klub PLANET FUN s 1- 2 slovenskými animátormi:
Termín: 14.04. – 19.04.2022


Celková cena zahŕňa - Veľká noc 14.04.-19.04.2022
SLUŽBY V CENE:

ubytovanie s polpenziou • denne vstup do wellness centra • poistenie insolventnosti • parkovanie (negarantované, podľa dostupnosti parkovacích miest) • internet

Možné dokúpiť:
Piatok (15.4.) – Hudobné vystúpenie Fragile
Spríjemnite si veľkonočné sviatky a vychutnajte si vystúpenie vokálnej skupiny Fragile. Bez použitia hudobných nástrojov, teda a capella, Vám populárna slovenská skupina interpretuje tie najznámejšie hity. 
Kedy: 20:00 hod.
Cena: 20 € / osoba
Sobota (16.4.) – Večerné divadelné predstavenie Zdeny Studenkovej – One Woman Show: Shirley Valentine Nenechajte si ujsť jedinečné večerné divadelné predstavenie Zdeny Studenkovej, ktorá patrí k najzvučnejším menám slovenskej hereckej scény. Svoje umenie predstaví v svetoznámej divadelnej hre Shirley Valentine - o žene, ktorá to dokázala.
Kedy: 20:00 hod.
Cena: 17 € / osoba
Nedeľa (17.4.) – Galaprogram FS Urpín - Návrat tradícii s folklórnym súborom Urpín
Prijmite pozvanie a užite si bohatý večerný program plný ľudovej hudby, tradícii a zábavy. Svoje unikátne tanečné a spevácke choreografie predstaví folklórny súbor Urpín a celým večerom Vás prevedie moderátor Lukáš Pelč.
Kedy: 20:00 hod.
Cena: 21 € / osoba

!!Večerné programy sú dostupné len pre osoby staršie ako 15 rokov. Pre osoby mladšie ako 15 rokov bude počas večerných programov pripravený bezplatný animačný program!!.

Letné termíny 30.06.-01.09.2022
SLUŽBY V CENE:    
ubytovanie s polpenziou • denne vstup do wellness centra • animačný program PLANET FUN • poistenie insolventnosti • parkovanie (negarantované, podľa dostupnosti parkovacích miest)• internet • župan • papučky
Benefit:
1x za pobyt spiatočný lístok na lanové dráhy v stredisku Jasná s podmienkou registrácie klientov do programu Gopass  Výmena posteľnej bielizne: 1-krát pri 3 a 4-nocových pobytoch, 2-krát pri 7-nocových pobytoch   
Zľava 20 % na jedlá a nápoje v lobby bare a reštaurácii    
Zľava 20 % na 1-hodinové procedúry vo wellness centre 

Celková cena nezahŕňa - doprava • miestny poplatok (platba na mieste)


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -