Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Grand Jasná **** Slovensko, Nízke Tatry JasnáTermíny a ceny

Hotel Grand Jasná **** Slovensko, Nízke Tatry Jasná

Úvod - V centre celoročného strediska Jasná sa nachádza prestížny Hotel Grand Jasná ****, ktorého časť wellness centra je situovaná do exteriéru a tým sa znásobuje zážitok relaxu priamo v prírode.

Poloha - Hotel Grand Jasná je situovaný priamo v centre oblasti Jasná na severnej strane Chopku, v nadmorskej výške 1100 m n. m. V tesnej blízkosti hotela sa nachádza lanovka.

Ubytovanie -

Hotel ponúka ubytovanie v 155 priestranných izbách na 4 poschodiach, ktoré sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom, WC a sušičom vlasov. Ďalej sa na izbách nachádza LCD TV, rádio, trezor, chladnička, telefón, župan a papučky. Niektoré izby sú s balkónom.


TYPY IZIEB

Dvojlôžková izba Štandard (20 m2, max. obsadenie 2+1)

Dvojlôžková izba Štandard – 2 nepriechodné izby vedľa seba (2x20 m2, max. obsadenie 4+1)

Dvojlôžková izba Deluxe (20 m2, max. obsadenie 2+1)

Dvojlôžková izba Deluxe – 2 nepriechodné izby vedľa seba (2x20 m2, max. obsadenie 4+1)

Stravovanie - polpenzia • raňajky a večere formou bufetových stolov

Vybavenie a služby hotela -

HOTEL

Hostia Hotel Grand Jasná môžu využívať parkovisko pri hoteli, požičovňu športových potrieb a Wi-Fi v hotelovom bare a v lobby zdarma. Priamo na recepcii hotela je možné zakúpiť Skipass. V hoteli má prevádzku lyžiarska a snowboardová škola, úschovňa lyžiarskeho a snowboardového výstroja, športový obchod s oblečením a doplnkami.

REŠTAURÁCIE

V hoteli sa nachádza elegantná reštaurácia, v ktorej sa podávajú raňajky, obedy a večere. V ponuke je aj detské menu. Lobby bar ponúka alkoholické, nealkoholické a miešané drinky. V lobby bare je wi-fi, biliardový stôl a detský kútik. K dispozícii je aj terasa s otvoreným grilom, ktorá počas letnej aj zimnej sezóny ponúka grilované špeciality.

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia si môžu zahrať biliard (za poplatok) alebo navštíviť fitnes centrum.

V zime je najvyhľadávanejšou športovou aktivitou lyžovačka v Jasnej. Lyžiarske stredisko ponúka detskú lyžiarsku školu, lyžiarsku a snowboardovú školu, lyžiarske požičovne, gastro zariadenia priamo na svahu, snowpark, športové obchody. K dispozícii je viac ako 45 km upravených tratí rôznych náročností.

WELLNESS & SPA

K Wellness centru Grand patrí interiérový relaxačný bazén s masážnymi tryskami, relaxačná miestnosť, saunový svet, exteriérové vírivky, vonkajšie ochladzujúce jazierko a exteriérové sauny. V ponuke sú aj masáže a rôzne procedúry (za poplatok).

Pre deti - VÝHODY PRE RODINY
2 deti do 15 rokov na prístelke zdarma • možnosť ubytovať až 5 osôb, pričom izby budú situované vedľa seba


Celková cena zahŕňa - Ubytovanie s polpenziou • voľný vstup do wellness • poistenie insolventnosti • strážené parkovisko • 1 x spiatočná lanovka na Chopok / na pobyt / osoba

Celková cena nezahŕňa - doprava • miestny poplatok


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -