Vyhľadávanie zájazdu

Amwaj Beach Club Abu Soma **** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Amwaj Beach Club Abu Soma **** Egypt Hurghada

Hotel Albatros Beach Club Abu Soma ponúka novú dimenziu luxusu a oddychu, jedinečný moderný rezort, ktorý v sebe spája dokonalý oddych od každodenného života a bohatý nádych nevšednosti. Vychutnajte si vynikajúce služby a dychberúce prostredie.

Poloha:
Rezort nachádzajúci sa vo veľkolepej exotickej prímorskej oblasti Abu Soma leží len 45 minút od letiska v Hurghade, 5 kilometrov od mesta Safaga a 15 kilometrov od strediska Makadi Bay s príležitosťami na šnorchlovanie.

Vybavenie:
Hlavná budova, 377 izieb, recepcia, lobby s Wifi, hlavná reštaurácia, 2 a´la carte reštaurácie (rybacia, talianska), 7 barov, 3 vonkajšie bazény (2 pre dospelých, detský bazén, bazén s oddelenou časťou pre deti, 3 bazény vyhrievané v zime (bazén pre dospelých, 2 detské bazény), denné a večerné animácie, miniklub, detské ihrisko, aerobik, fitnes, vodné pólo, vodná gymnastika, plážový volejbal, šípky, boccia, stolný tenis, tenisový kurt. Za príplatok: SPA centrum, turecké kúpele, jacuzzi, masáže, sauna, skrášľovacie procedúry, biliard, tenisové príslušenstvo a osvetlenie tenisového kurtu, taxi, práčovňa, doktor, obchod.

Ubytovanie:
2-lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (37m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13 r., rodinné izby – 1 miestnosť (45m2, max. 2+2), rodinné izby – 2 miestnosti oddelené dverami (70m2, max. 2+3), deluxe izby (37m2, max. 2+1), klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, TV, WiFi, set na kávu a čaj, trezor, minibar, balkón/terasa. Za poplatok: roomservice.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 - 10:00, neskoré raňajky 10:00 - 11:00, obedy 12:30 - 14:30, večere 18:30 - 21:30, neskoré večere 22:00 - 24:00, snack 12:30 - 16:00, 24h lobby bar, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie v rámci programu All inclusive v čase 10:00 - 24:00. Za poplatok: importované nápoje, všetky nápoje po polnoci. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.

Pláž:
Priamo pred hotelom sa nachádza krásna piesočnatá pláž dlhá 180 metrov s veľmi pozvoľným vstupom do mora a s mólom. Na svoje si tu prídu aj nadšenci šnorchlovania. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, osušky a plážový bar 10:00 - 17:00 sú k dispozícii zadarmo. Vodné športy a centrum potápania sú k dispozícii za poplatok.

Albatros Beach Club Abu Soma


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Piešťany - Hurghada - Piešťany, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.  


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -