Vyhľadávanie zájazdu

Hilton Ras al Khaimah Resort & Spa ***** Spojené Arabské Emiráty Ras al KhaimahTermíny a ceny

Hilton Ras al Khaimah Resort & Spa ***** Spojené Arabské Emiráty Ras al Khaimah

Poďte s nami prežiť úžasnú dovolenku v luxusnom hoteli rozprestierajúcom sa priamo na širokej súkromnej pláži s jemným pieskom a krištáľovo čistým morom. Okrem toho tu však objavíte aj dokonalý relax. Momentálne prebieha rekonštrukcia baru, ktorá bude trvať pár týždňov.

Poloha:
Hotel je situovaný priamo na pláži. V jeho blízkosti sa nachádza 18- jamkové golfové ihrisko Tower Links Golf Club. Najbližšie nákupné možnosti sú priamo v hoteli alebo v Ras al Khaimah, ktorého centrum je vzdialené len 4 km od hotela. Vzdialenosť od medzinárodného letiska v Dubaji je 100 km.

Vybavenie:
4- poschodová hlavná budova (znovuotvorená 01.10.2022), vilky v záhrade, 471 izieb, recepcia, lobby s WiFi, 11 reštaurácii a barov, 7 vonkajších bazénov, detský bazén, tobogan, detské ihrisko, fitnes, plážový volejbal. Za poplatok: SPA centrum, turecké kúpele, jacuzzi, sauna, parná miestnosť, fitnes, miniklub, babysitting. Teens club, bazén so slanou vodou a sunset bar budú čoskoro otvorené.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (48 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., rodinné izby (48 m2, 1 miestnosť, max. 2+2), rodinné izby villa s výhľadom na bazén, more alebo s priamym vstupom na pláž (60 m2, 1 miestnosť, max. 2+3). Klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, TV, set na kávu a čaj, WiFi, trezor, balkón/terasa. Za poplatok: minibar, room service.

Stravovanie:

Raňajky, polpenzia, plná penzia alebo all inclusive. Raňajky 06:30 - 10:30 (cez víkendy 06:30 - 11:00), obedy 12:30 - 14:30 (víkendy 13:0 - 15:00), večere 18:30 - 22:30, X.O. bar, lounge bar, sunset bar, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Podrobnejší rozpis konceptu stravovania dostanete na recepcii pri ubytovaní.Pláž:
Hotel je situovaný priamo na súkromnej 1,5 km dlhej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá, slnečníky, matrace a osušky na pláži sú zadarmo. K dispozícii za poplatok je plážový bar a široká ponuka vodných športov, ako potápanie, vodné lyžovanie, kajaky alebo plachtenie. 

Výlety:
Orientačná ponuka výletov v SAE - TU


Upozornenie:
Aktuálne podmienky cestovania do SAE - TU


Hilton Ras Al Khaimah


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Dubaj - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 


UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň hradí, podľa platných predpisov daného regiónu, každý klient priamo v ubytovacom zariadení na recepcii vo výške cca 10-25 AED/izba/noc vzávislosti od kategórie ubytovacieho zariadenia.


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.


Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -