Vyhľadávanie zájazdu

Ocean Vista Azul ***** Kuba Varadero letecky z Viedne – garantované lety Termíny a ceny

Ocean Vista Azul ***** Kuba Varadero letecky z Viedne – garantované lety

Playa Vista Azul *****, Varadero - Popis: nový moderný hotelový rezort, otvorený v roku 2015, sa vzdušnou a priestrannou architektúrou je rozdelený do niekoľkých častí, nachádza sa uprostred tropickej záhrady a ponúka ubytovanie vo vilkách s krásnym výhľadom na more a ďalej v hlavnej ubytovacie častí s ľahkým prístupom k všetkému hotelovom zázemie a komfortu.

- Vybavenie: recepcia s lobby, 470 izieb, 5 reštaurácií (z toho 4 À la carte), 5 barov, detský klub (4-12 rokov), obchod so suvenírmi. Za poplatok služby lekára, práčovňa, stráženie detí, Wi-Fi za poplatok, salón krásy, masáže, požičovňa áut a motoriek.

- Pláž: ku komplexu patria 2 menšie piesočnaté pláže s bielym pieskom, ktoré sú rozdelené útesom. Ležadlá a slnečníky na pláži bez poplatku, k dispozícii sú plážové uteráky (platí sa len vratná záloha).

- Zábava a šport: 2 bazény, detský bazén, jacuzzi. All Inclusive program zahŕňa: fitnescentrum, tenis, basketbal, centrum vodných športov. Za poplatok: stráženie detí. Stravovanie: All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy aj večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, snacky a neobmedzenú konzumáciu nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov 24 hodín. 3 krát do týždňa možnosť večere v À la carte reštaurácii - nutná rezervácia vopred. Vybavenie izieb: kúpeľňa, WC, fén, klimatizácia, stropný ventilátor, SAT-TV, kávovar, telefón, minibar, trezor, žehlička a žehliaca doska, balkón alebo terasa. V základnej cene izba Deluxe. Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby + 2 deti. Vyšší štandard ubytovania spracujeme na vyžiadanie - izba Deluxe Pool View, Deluxe Privilege Room, Deluxe Privilege Ocean View Room, Deluxe Privilege Ocean Front View Room a Royal Master Suite. https://www.oceanhotels.net/en/cuba-hotels/ocean-vista-azul

deň 1 - ODLET DO HAVANY: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Havany. Uvítanie na letisku, transfer do hotela vo svetoznámom letovisku Varadero, ktoré je od Havany vzdialené 140 km. Ubytovanie, nocľah.

deň 2 - VARADERO: Pobyt v hoteli vo Varadere s raňajkami, polpenziou či s programom All Inclusive. Najväčšie turistické letovisko Kuby Varadero sa veľmi rýchlo rozvíja, prebieha tu výstavba veľmi kvalitných hotelov s kvalitnými službami. Pláž s jemným bielym pieskom a pozvoľným vstupom do vody sa ťahá v dĺžke viac ako 20 km a ponúka ideálne podmienky na kúpanie, opaľovanie a vodné športy. Obľúbený program All Inclusive zahŕňa raňajky, obed aj večeru formou švédskych stolov, občerstvenie počas dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby vrátane vynikajúcich miestnych kokteilov a širokou ponukou športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov. Počas dňa aj večer hotely usporadúvajú animačné programy pre hotelových hostí vrátane opatrovania detí.

deň 11 - VARADERO - VIEDEŇ: Raňajky, popoludní transfer na letisko vo Varadere a odlet do Viedne.

deň 12 - PRÍLET VIEDNE: Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -