Vyhľadávanie zájazdu

Hotelový Resort Hurawalhi Island Resort Maldives ***** Maldivy Lhaviyani AtolTermíny a ceny

Hotelový Resort Hurawalhi Island Resort Maldives ***** Maldivy Lhaviyani Atol

Perex -

Exkluzívny rezort v severnej časti známeho Lhayviani atolu otvorený roku 2016 pre dospelých (od 15 rokov). Zaujímavosťou je podmorská reštaurácia spájajúca nevšedné gurmánske zážitky s pozorovaním života obyvateľov oceánu.

Poloha -

Na ostrove Faadhippolhu s rozmermi 400 m x 165 m, ktorý je súčasťťou Lhaviyani atolu. Transfer z medzinárodného letiska Male je cca 40 min. hydroplánom.

Pláž - Obkolesený bielou piesočnatou plážou a tyrkysovou lagúnou, má výborné možnosti na šnorchlovanie a potápanie. Vzdialenosť od domáceho koralového útesu cca 70 m.

Stravovanie -

Kontinentálne alebo bufetové raňajky. Za doplatok polpenzia alebo plná penzia so stravovaním formou bufetu v hlavnej reštaurácii. V prípade all inclusive tiež stravovanie formou bufetu v hlavnej reštaurácii a vybrané servírované nealkoholické a alkoholické nápoje medzi 10:00-24:00 hodinou, popoludní káva, čaj a drobné pečivo. Z minibaru víno, pivo, nealkoholické balené nápoje, 1 fľaša sektu na izbu/pobyt . Zo športov 1 lekcia šnorchlovania a windsurfingu v skupine a 1x výlet loďou/pobyt.

Vybavenie a služby hotela -

Hlavná reštaurácia „Canelli“, dve á la carte reštaurácie, 3 bary, vínna pivnica. Wellness „Duniye Over Water Spa“ má 5 miestností na masáže a procedúry.

Reštaurácie -

Hlavná bufetová reštaurácia „The Canneli“, a la carte reštaurácie: rybie špeciality a morské plody „The Aquarium“ a podmorská gurmánska reštaurácia „5.8 Undersea“. 4 bary: plážový „The Coco Bar“ s herňou, „The Aquarium Bar“, „Champagne Pavilion“ a bar s vínnou pivnicou „Wine Cellar at Aquarium Restaurant“.

Izby -

90 viliek Sunrise a Sunset Beach Villa s rozlohou cca 105 m2, kúpeľňa so sprchou, klimatizácia aj stropný ventilátor, trezor, telefón, varná kanvica, sušič na vlasy, miniba, kávovar na espresso, DVD prehrávč, LCD TV, obývací kút.

Sunrise alebo Sunset Beach Villa (cca 105 m2), vodné bungalovy Ocean Villa (cca 105 m2) a Ocean Pool Villa (cca

132 m2) s vlastným bazénom.


Celková cena zahŕňa - v termíne 26.12.2020 - 05.01.2021
leteckú dopravu v economy triede na priamom chartrovom lete z/do Bratislavy, letiskové a servisné poplatky, 2x občerstvenie na palube lietadla, enviromentálny poplatok, 8x ubytovanie v type izby podľa výberu s polpenziou, transfery hydroplánom letisko - hotel - letisko, služby delegáta na telefóne, najvyššie poistenie insolventnosti CK na slovenskom trhu, SATUR COVID garanciu pri kúpe pobytu do 1.12.2020 v cene, bezplatné storno do 1.12.2020

ostatné termíny
leteckú dopravu z/do Viedne , ubytovanie na vybraný počet nocí, vybrané stravovanie, transfery letisko-hotel-letisko, asistenciu zástupcu partnerskej agentúry v mieste pobytu.

Celková cena nezahŕňa - doplatok za Smart Business (viac informácií v CK), fakultatívne aktivity


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -