Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Coral Strand ***+ SeychelyTermíny a ceny

Hotel Coral Strand ***+ Seychely

Perex -

Hotel Coral Strand je nedávno zrenovovaný štýlový rezort s množstvom stálej klientely. Hotel je vhodný pre rodiny s deťmi aj páry. Svoj pobyt pri mori môžete skombinovať s potápaním a rôznymi výletmi.

Poloha -

Hotel Coral Strand stojí priamo na známej pláži Beau Vallon Bay. Neďaleko sa nachádza hlavné mesto Victoria (len 5 km). V okolí je množstvo reštaurácií, barov a nákupných možností.

Ubytovanie - "

V hoteli Coral Strand sa nachádza 165 moderných izieb.

 

TYPY IZIEB

  • Coral Standard majú rozlohu 18 – 24 m2. Sú vybavené klimatizáciou, SAT TV, telefónom, minibarom (za poplatok), trezorom, varnou kanvicou, balkónom / terasou s výhľadom na hory. Wi-Fi zdarma
  • Coral Classic Ocean View s rozlohou 24 – 28 m2 pri rovnakom vybavení s výhľadom na more.
  • Superior a Superior Ocean View (45 - 50 m2) oddelenou obývacou časťou a výhľadom na hory, resp. oceán
"

Stravovanie -

raňajky formou bohatého bufetu • možnosť doplatku na polpenziu (jedlá sa podávajú formou bufetu, príp. à la carte za príplatok)

Vybavenie a služby hotela -

HOTEL

Hotel Coral Strand má lobby s recepciou, spoločenskú miestnosť, knižnicu. Wi-Fi je zdarma.

 

REŠTAURÁCIE

Hlavná reštaurácia Island Trader ponúka medzinárodné raňajky a tematické večere. Podávajú sa jedlá kreolskej a medzinárodnej kuchyne. Mahek Restaurant je reštaurácia s typickými indickými jedlami. Bar Ocean Deck ponúka ľahké jedlá a koktaily. Coral Asia je a la carte reštaurácia s ázijskými špecialitami a sushi. Občerstvenie na pláži ponúka Gecko Bar and Grill Restaurant.

 

BAZÉNY

V areáli sa nachádza bazén s terasou a barom. Pre deti je k dispozícii detský bazén.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia si v hoteli môžu zahrať stolný tenis. Za poplatok sú k dispozícii výlety, vodné športy (banán, vodné lyže, kajaky, kanoe, parasailing, plachtenie, windsurfing, vodné bicykle), potápanie (PADI, NAUI). Cez deň sa konajú športové aktivity, večer živá hudba a šou.

 

WELLNESS & SPA

Savoy Spa ponúka širokú škálu masáží a terapií ako pre jednotlivcov, tak aj pre páry.

 

TIPY NA VÝLETY

Počas dovolenky na Seychelách môžete podniknúť výlety aj na turisticky zaujímavé miesta, ako sú:

Národný park Morne Seychellois – je to najväčší národný park na Seychelách, zaberá viac ako 20 percent rozlohy ostrova Mahé.

Ste Anne National Marine Park – bol vôbec prvým národným parkom v Indickom oceáne.

Hlavné mesto Victoria – nájdete v ňom Národnú botanickú záhradu s obrovskými korytnačkami a záhradou orchideí. Zaujímavá je aj hodinová veža vytvorená v roku 1903, ktorá je zmenšeninou slávneho Big Benu.

Poznámka - cena je kalkulovaná v základnej tarifnej triede leteckej spoločnosti Ethiopian Airlines; v prípade obsadenia sú vyššie triedy za doplatok


Celková cena zahŕňa - leteckú dopravu z/do Viedne • ubytovanie na vybraný počet nocí so stravou podľa výberu • miestne transfery letisko-hotel-letisko • asistenčné služby zástupcu partnerskej agentúry

Celková cena nezahŕňa -

servisné poplatky cca 400 EUR • príplatok 24.12. a 31.12. • iné typy izieb, na vyžiadanie


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -