Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** Egypt HurghadaTermíny a ceny

Hotel Gravity Sahl Hasheesh ***** Egypt Hurghada

Poloha - Hotel sa nachádza iba 25 km od medzinárodného letiska v Hurghade a 28 km od centra.

Vybavení - Hotel vhodný pre všetky vekové kategórie i náročnejších klientov. V hoteli je k dispozícii vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, pizzeria, reštaurácia á la carte s kuchyňou orientálna, mexickú, ázijskú, lobby bar, bar pri bazéne a na pláži, čistiareň, obchod, WiFi pripojenie, kaderníctvo a kozmetický salón.

Pokoje - Superior izby s vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, telefónom, TV so satelitným príjmom, fénom, minibarom, balkónom. Možnosť jednej prístelky.

Pláž - Piesočná pláž leží pri hoteli. Lehátka a slnečníky sú k dispozícii zadarmo.

Sport - Niekoľko vonkajších bazénov (niektoré v zime vyhrievané), masáže, sauna, para, jacuzzi, turecké kúpele, fitness centrum, liečebné procedúry v SPA, tenisový kurt, plážový volejbal, basketbal, stolný tenis, šípky, vodná gymnastika, aerobic, boccia, vodné pólo, animačné programy.

Stravování - All Inclusive, ktoré zahŕňa:- raňajky, obedy a večere formou bufetu vrátane nápojov miestnej výroby- 10:00 - 11:00 neskoré raňajky- 12:30 - 14:30 zmrzlina- 12:30 - 17:30 popoludňajšie občerstvenie v reštaurácii na pláži- 16:30 - 17:30 káva, čaj, zákusky- 21:30 - 23:00 neskorá večera- 10:00 - 23:00 nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby

Děti -  Detské bazény, ihrisko, mini klub, kino.

Poznámka - Od roku 2012 musí mať každé dieťa svoj cestovný pas. U ciest o Egypta je nutné mať platný cestovný pas ešte minimálne 6 mesiacov po návrate.Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -