Vyhľadávanie zájazdu

Depandance Liptov Slovensko Liptov LúčkyTermíny a ceny

Depandance Liptov Slovensko Liptov Lúčky

Úvod -

Liečivá voda, ktorá už mnohým klientom prinavrátila zdravie, pochádza z dvoch vrtov a používa sa v bazénoch aj v separátnych kúpeľoch. Liečia sa tu onkologické choroby, choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, netuberkulózne choroby dýchacích ciest, nervové ochorenia, choroby pohybového ústrojenstva, ženské choroby, choroby z povolania, osteoporóza.

Depandance Liptov je spojovacou chodbou spojený s hotelom Choč *** , ktorý je hlavným kúpeľným hotelom a v ktorom sa nachádza recepcia a jedálne Lipa a Breza a s Balneoterapiou a AQUA-VITAL Parkom.

Poloha - Kúpele Lúčky sa nachádzajú v krásnom horskom prostredí Liptova v okrese Ružomberok.

Stravovanie - Raňajky, obedy aj večere formou bufetových stolov.

Vybavenie a služby hotela -

AQUA-VITAL Park zahŕňa vonkajšie a vnútorné bazény s liečivou minerálnou termálnou vodou a vonkajší a vnútorný Vitálny svet v ktorom nájdete sauny tepidárium a Jacuzzi.

Vo Wellness v Dependance Liptov nájdete Jacuzzi so slanou vodou pripravenou z morskej soli, fínsku saunu, infrasaunu, ochladzovacia kaďu a je možné si zakúpiť súkromný vstup.

Voľne prístupný minerálny prameň Valentína nájdete pri vonkajšom vstupe do AQUA - VITAL Parku.

V areáli kúpeľov sa nachádza Športpark Lúčky, ktorého súčasťou sú tenisové kurty a bowling.

Vybavenie izieb - Dvojlôžkové izby, kúpeľňa, WC, TV, rádiobudík, chladnička, Wi-Fi.

Poznámka - Pobyt so zvieraťom nie je zo zdravotných dôvodov v kúpeľoch možný.


Balíček 1 -

Liečebný pobyt SENIOR

Pre klientov nad 60 rokov, plná penzia, vstupná lekárska prehliadka, v priemere 2 liečebné procedúry na noc podľa predpisu lekára (procedúry sa poskytujú denne okrem nedele a sviatkov), 1 vstup do bazénov podľa výberu (2 hod. vonkajšie bazény alebo 1 hod. vnútorný bazén). Na pobyt je možné sa prihlásiť od 10,00 hod. Začína sa obedom a končí raňajkami, ubytovanie možné od 12,00 hod. Pobyt na minimálne 3 noci, pri nástupe vo štvrtok, piatok a sobotu na minimálne 5 nocí. Bonusová karta: možnosť výberu 1 bonusu počas pobytu 1x vstup do soľnej jaskyne alebo 50% zľava na 1 dokúpenú procedúru.

Balíček 2 -

Liečebný pobyt KLASIK

Plná penzia počas pobytu, vstupná lekárska prehliadka, v priemere 3 liečebné procedúry na noc podľa predpisu lekára (procedúry sa poskytujú každý deň okrem nedele a sviatkov), 1 vstup za každú noc do bazénov podľa výberu (2 hod. vonkajší bazén/1 hod. vnútorný bazén). Bonusová karta: možnosť výberu 1 bonusu počas pobytu 1 vstup do Kardiofitness alebo 1x vstup do soľnej jaskyne alebo 50% zľava na 1 dokúpenú procedúru alebo 1x vstup do vonkajšieho bazéna na 2 hod. Pobyt na minimálne 5 nocí sa začína večerou, nástup po 14,00 hod.a končí raňajkami. Uvoľnenie izby do 10,00 hod.

Balíček 3 -

Pobyt ZDRAVÝ VÍKEND

Plná penzia počas pobytu, konzultácia s lekárom, 3 liečebné procedúry za pobyt pri pobyte na 2 noci piatok - nedeľa, 4 liečebné procedúry za pobyt pri pobyte na 3 noci štvrtok - nedeľa, 1 vstup do vitálneho sveta na 60 minút za pobyt, vstup do bazénov podľa výberu (2 hod. vnútorný bazén alebo 1 hod. vonkajšie bazény) pri pobyte na 2 noci 2x, na 3 noci 3x. Nástup na pobyt v deň nástupu po 14,00 hod., ukončenie v deň odchodu do 10,00 hod.Balíček 4 -

AQUA VITAL POBYT

Plná penzia, konzultácia s lekárom, v priemere 1 liečebná procedúra na noc, 2x Aqua Vital balíček na 2 hodiny za každú noc pobytu (vnútorné a vonkajšie bazény, vitálny svet), Bonusová karta: možnosť výberu 1 bonusu počas pobytu 1 vstup do Kardiofitness alebo 1x vstup do soľnej jaskyne alebo 50% zľava na 1 dokúpenú procedúru alebo 1x vstup do vonkajšieho bazéna na 2 hod.. Nástup na pobyt od 10,00 hod., začiatok obedom, ukončenie v deň odchodu raňajkami. Pobyt na min. 2 noci počas týždňa, pri nástupe štvrtok, piatok alebo v sobotu len na minimálne 4 noci.

Balíček 5 -

VEĽKONOČNÝ POBYT

Pobyt na 4 noci v termíne 9.4.-13.4.2020 zahŕňa plnú penziu, 5 liečebných procedúr, 5 vstupov do bazénov podľa výberu (2 hodiny vonkajší alebo 1 hodina vnútorný bazén). Bonusová karta: možnosť výberu 1 bonusu počas pobytu 1 vstup do Kardiofitness alebo 1x vstup do soľnej jaskyne alebo 50% zľava na 1 dokúpenú procedúru alebo 1x vstup do vonkajšieho bazéna na 2 hod. Pobyt sa začína večerou a končí obedom.


Balíček 6 -Celková cena zahŕňa -

Ubytovanie, stravovanie, ďalšie služby podľa typu pobytu.

Celková cena nezahŕňa - Povinný doplatok: Miestny poplatok (platba na mieste).


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -