Vyhľadávanie zájazdu

Paradisus Punta Cana Resort ***** Dominikánska republika Punta Cana letecky z Viedne – garantované Termíny a ceny

Paradisus Punta Cana Resort ***** Dominikánska republika Punta Cana letecky z Viedne – garantované

Paradisus Punta Cana Resort *****, Punta Cana - Popis: tento rozľahlý hotelový komplex s 694 izbami leží v krásnej záhrade na dlhej piesočnatej pláži - Playa Bavaro. Od letiska v Punta Cana je vzdialený cca 30 minút jazdy autom. Rezort ponúka oddych nielen na krásnej pláži, ale aj v tropickej záhrade plnej mangrovových porastov, kvalitné služby, širokú škálu aktivít a rôzne zábavné animácie. Pre idylickú dovolenku si klienti môžu zvoliť časť rezortu s Royal Service – Adults only, kde majú prístup iba osoby staršie ako 18 rokov.

- Vybavenie: recepcia, 11 reštaurácií, 9 z nich À la carte a 2 bufetové reštaurácie, 5 bazénov, 4 tenisové kurty, wellness centrum, fitness centrum, konferenčné miestnosti, butik a obchod so suvenírmi, kasíno, diskotéka, mini disko, detský klub (pre deti do 12 rokov), za poplatok: práčovňa, lekárska služba, požičovňa áut, golfové ihrisko (v blízkosti rezortu), Wi-Fi pripojenie zdarma.

- Pláž: hotel sa nachádza na krásnej piesočnatej pláži s bielym pieskom. Slnečníky, ležadlá a osušky k dispozícii zdarma.

- Zábava a šport: denné a večerné animácie, tanečné lekcie merengue, bachata, tango, rôzne kreatívne lekcie, hodiny španielčiny, kasíno, fitness centrum, aerobik, nemotorizované vodné športy, vodné pólo, šnorchlovanie, plážový volejbal, tenis, lukostreľba, lezecká stena, za poplatok: potápanie, lekcie surfovania, jazda na koni, rybolov, wellness centrum s rôznymi procedúrami.

- Stravovanie: All inclusive - raňajky, obed, večera formou bufetu (večere aj v À la carte reštauráciách), miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, ľahké občerstvenie počas dňa.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, balkón/terasa, klimatizácia, TV, CD prehrávač, telefón, Wi-Fi pripojenie, trezor, minibar, sušič vlasov, kávovar, žehlička a žehliaca doska, izbová služba za poplatok. V základnej cene je kalkulovaná izba Paradisus Junior Suite.

- Ubytovanie možné i v Luxury Junior Suite, Royal Service Garden View Suite, Royal Service Partial Ocean View Suite, Royal Service Ocean Front Suite, Royal Service One Bedroom Master Suite a Royal Service Garden Villa. Ceny ubytovania vyššieho štandardu spracujeme na vyžiadanie.

- https://www.melia.com/en/hotels/dominican-republic/punta-cana/paradisus-punta-cana-resort/index.htm

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Dominikánskej republiky do Dominikánskej republiky. Uvítanie na letisku a transfer do hotela v Punta Cane podľa výberu. Nocľah.

deň 2 - PUNTA CANA: Pobyt pri mori s programom All Inclusive. Punta Cana je najznámejším a najvyhľadávanejším letoviskom Dominikánskej republiky vďaka svojim prekrásnym nekonečným piesočným plážam, tieneným palmovými hájmi. More Vás láka na kúpanie blankytne modrou farbou a jemný biely piesok Vás vyzýva na leňošenie na pláži. Program All Inclusive zahŕňa plnú penziu formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby aj širokú ponuku najrôznejších športových aktivít – nemotorizované vodné športy, tenis, stolný tenis, volejbal, jazda na bicykli či na koni a ďalšie. Večer sú pre hotelových hostí pripravené animačné programy s bohatým kultúrnym programom vrátane kurzov tanca merengue. Pri pobyte v Punta Cane najmä rodinám s deťmi odporúčame návštevu delfinária a minizoo Manati či celodenný výlet k ostrovom Saona či Catalina s ideálnymi podmienkami na potápanie a na šnorchlovanie.

deň 10 - ODLET DO VIEDNE: Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Poobede transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 11 - PRÍLET DO VIEDNE:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -