Vyhľadávanie zájazdu

Hotel Pyramisa Sahl Hasheesh ***** Egypt Hurghada Sahl HasheeshTermíny a ceny

Hotel Pyramisa Sahl Hasheesh ***** Egypt Hurghada Sahl Hasheesh

ÚVOD:

Pyramisa Beach Resort Sahl Hasheesh je jeden z luxusných hotelov ocenených napíklad aj certifikátom Trip Advisor. Rezort sa nachádza priamo na zlatistej piesočnatej pláži v letovisku vyhľadávanom pred svoje čisté more, nedotknuté koralové útesy a kvalitné hotely pre náročnejších klientov.

 

Hotel pozostáva zo vstupnej haly s recepciou, 3-poschodových vedľajších budov, nachádza sa v ňom 851 izieb, business centrum, 7 konferenčných miestností, 8 reštaurácií, 2 veľké vonkajšie bazény s detskými šmykľavkami, vonkajšie jaccuzi, centrum zdravia, bežecká dráha, detské ihrisko, potápačské centrum.

 

Svojim hosťom hotel ponúka ubytovanie v štandardných izbách s výhľadom na more (priamym i bočným výhladom, rozdelenie izieb má v kompetencií recepcia hotela), s balkónom alebo terasou, klimatizáciou, mini barom, SAT/TV a kúpeľňou s vlastným sociálnym zariadením. Trezor sa nachádza na recepcií hotela.

 

Služby, ktoré môžu hoteloví hostia využívať: animačné a zábavné programy, šmykľavky, tenis, hand ball, vodné športy, detský klub a detské ihrisko, wellness, potápačské centrum, room service, internetové pripojenie, nákupná arkáda, čistiareň, salón krásy, banka, prenájom áut a limousineservice.


Momentálne v hoteli prebieha rekonštrucia fasády a malého bazéna (jeden z 3 dostupných v hoteli). Trvanie do 30.6.2022, pracovný čas: 9:00-16:00, hladina hluku: nízka 

Priestor je oddelený špeciálnou prepážkou, aby sa zabránilo akémukoľvek zrakovému rušeniu hostí, obklopený výstražnou páskou a zabezpečený jedným z bezpečnostných pracovníkov.LOKALIZÁCIA:

Pre zobrazenie lokality kliknite TU

Centrum Hurghada - cca 26 km

Letisko Hurghada - cca 18 kmPLÁŽ:

piesošnatá pláž (aj vstup)

koralové podložie (odporúčame obuv do vody)

pozvoľný vstup do moraUBYTOVANIE:

max. obsadenosť : 2LI + 1 prístelka

samostatná klimatizácia na izbe

WC, kúpeľňa, sušič vlasov

SAT TV, izbový telefón

mini bar, trezor (na recepcií a hotelových izbách)  STRAVOVANIE:
all inclusive

MOŽNOSTI VYŽITIA:

animačné a zábavné programy, šmykľavky

tenis, hand ball, vodné športy

detský klub a detské ihrisko

wellness (za poplatok), fitness (bez poplatku)

potápačské centrum

nákupná arkáda, čistiareň, salón krásyODPORÚČAME:
pre klientov všetkých vekových kategórií, i tých náročnejších, pre milovníkov potápania a šnorchľovania a všetkých, ktorí túžia po pohodovej dovolenke s komplexnými službami.


 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -