Vyhľadávanie zájazdu

Lavia Hotels Kemer *** Turecko, Kemer Termíny a ceny

Lavia Hotels Kemer *** Turecko, Kemer

Mestský hotel Maya World Moonlight, ktorý prešiel rekonštrukciou v roku 2019 je vhodnou voľbou pre všetky vekové kategórie.

Poloha:
Hotel sa nachádza v letovisku Kemer. Najbližšie nákupné možnosti sa nachádzajú v blízkosti hotela a centrum mesta Kemer je vzdialené 600 m od hotela. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 55 km od hotela.

Vybavenie:

4- poschodová budova, 144 izieb, recepcia, hlavná reštaurácia, bar, bazén, detský bazén, tobogan, denné a večerné animácie, gala večer, mini disco, vodná gymnastika, zumba, šípky. Za poplatok: WiFi, masáže, práčovňa, room service, baby sitting.Ubytovanie:

2- lôžková štandardná izba s možnosťou 1 prístelky (23 - 30 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., rodinná izba (40 m2, max. 4+0), klimatizácia, kúpeľňa, TV, minibar (voda pri príchode). Za poplatok: WiFi, trezor.Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 - 10:00, neskoré raňajky 10:00 - 10:30, obedy 12:00 - 14:30, večere 19:00 - 21:30, snack 15:00 - 17:30, zmrzlina 16:00 - 18:00, bar 10:00 - 23:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Za poplatok: importované nápoje, turecká káva.

Pláž:
Hotel sa nachádza 800 m od súkromnej piesočnato-kamienkovej pláže, na ktorú premáva hotelový shuttle bus. Plážový servis ako ležadlá, matrace a plážové osušky sú k dispozícii zadarmo. Občerstvenie na pláži je spoplatnené. 

Maya World Moonlight


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Piešťany - Antalya - Piešťany, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.


Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP. 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -