Vyhľadávanie zájazdu

The Cove Rotana Resort ***** Spojené Arabské Emiráty Ras Al KhaimahTermíny a ceny

The Cove Rotana Resort ***** Spojené Arabské Emiráty Ras Al Khaimah

Hotel postavený v núbijskom štýle patrí do renomovanej hotelovej siete Rotana. Jedná sa o luxusný a rozľahlý hotel, ktorý je ideálny pre všetky vekové kategórie.Poloha:
Hotel sa nachádza v letovisku Ras Al Khaimah v Perzskom zálive. Najbližšie centrum je vzdialení 8 km od hotela. Medzinárodné letisko v Dubaji sa nachádza cca 90km od hotela.

Vybavenie:
349 izieb, 40 viliek, recepcia, lobby s WiFi, reštaurácie, bary, 3 bazény, 2 detské bazény, tobogany, soft animácie, miniklub, živá hudba, joga, šípky, stolný tenis, volejbal, Za poplatok: SPA centrum, masáže, jacuzii, parná miestnosť, sauna, fitnes, požičovňa áut, práčovňa, obchody, doktor.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (30 - 40 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., rodinné izby (44 - 62m2, max. 3+1), kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, TV, WiFi, trezor, set na kávu a čaj, balkón/terasa. Za poplatok: minibar.

Stravovanie:

All inclusive formou bufetu. Reštaurácie Cinnamon, Basilico, Laguna Bay, Breeze, Breakers, Lounge, bar pri bazéne. Podrobný rozpis konceptu stravovania dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.Pláž:
Hotel sa nachádza priamo na dlhej piesočnatej pláži (600m). Plážový servis ako ležadlá, slnečníky sú k dispozícií zadarmo. Vodné športy sú za poplatok.

Výlety:
Orientačná ponuka výletov v SAE - TU


Upozornenie:
Aktuálne podmienky cestovania do SAE - TU


The Cove Rotana Resort


 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Dubaj - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 


UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň hradí, podľa platných predpisov daného regiónu, každý klient priamo v ubytovacom zariadení na recepcii vo výške cca 10-25 AED/izba/noc vzávislosti od kategórie ubytovacieho zariadenia.


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.


Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -