Vyhľadávanie zájazdu

Impressive Premium Resort & Spa **** Dominikánska republika Punta CanaTermíny a ceny

Impressive Premium Resort & Spa **** Dominikánska republika Punta Cana

Impressive Premium Resort & SPA ***** - Popis: prázdninový komplex leží priamo pri piesočnatej pláži El Cortecito v oblasti Punta Cana v pokojnom karibskom prostredí.

- Vybavenie: moderný hotel s 257 izbami je súčasťou komplexu so 4 bazénmi, slnečnou terasou, ležadlami, slnečníkmi a osuškami. Recepcia, Wi-Fi, 9 barov, 2 bufetové reštaurácie (z toho 1 exkluzívna prémiová reštaurácia), 7 Á la carte reštaurácií (vrátane 2 exkluzívnych prémiových reštaurácií), pizzeria, kaviareň, diskotéka a kasíno (vstup a nápoje v cene).

- Pláž: piesočnatá pláž, ležadlá a slnečníky zdarma

- Zábava a šport: fitness, 2 tenisové kurty (osvetlenie za poplatok), multifunkčné ihrisko, lukostreľba, šach, futbal, stolný tenis, nemotorizované vodné sporty, detské kluby Aqua Nick (bazén s lenivou riekou, vodotrysky, vodné kĺzačky), Character Central s typickými Nickelodeon hrdinu, Just Kiddin '(herňa), butik s oblečením a hračkami s motívmi Nickelodeon. Za poplatok: motorizované vodné športy, golf, potápanie, šnorchlovacie vybavenia. Spa Feel impozantným ponúka veľký výber masáží a procedúr. K vybaveniu patrí sauny, jacuzzi a turecké kúpele. Animačné programy pre deti i dospelých v priebehu dňa aj večera.

- Stravovanie: All Inclusive - šumivé víno a smoothie pre deti na privítanie, raňajky, obedy, večere formou bufetu, možnosť stravovania vo všetkých Á la carte reštaurácií (okrem Kitchen 23), alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej a zahraničnej výroby, džúsy, minibar dopĺňaný 1x denne ( nealko, voda, pivo).

- Vybavenie izieb: Premium tropical view, kúpeľňa / WC (sušič vlasov), klimatizácia, SAT-TV, minibar, kávovar, telefón, obývacia izba s oddelenou spálňou.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Dominikánskej republiky do Dominikánskej republiky. Uvítanie na letisku a transfer do hotela v Punta Cane podľa výberu. Nocľah.

deň 2 - PUNTA CANA: Pobyt pri mori s programom All Inclusive. Punta Cana je najznámejším a najvyhľadávanejším letoviskom Dominikánskej republiky vďaka svojim prekrásnym nekonečným piesočným plážam, tieneným palmovými hájmi. More Vás láka na kúpanie blankytne modrou farbou a jemný biely piesok Vás vyzýva na leňošenie na pláži. Program All Inclusive zahŕňa plnú penziu formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby aj širokú ponuku najrôznejších športových aktivít – nemotorizované vodné športy, tenis, stolný tenis, volejbal, jazda na bicykli či na koni a ďalšie. Večer sú pre hotelových hostí pripravené animačné programy s bohatým kultúrnym programom vrátane kurzov tanca merengue. Pri pobyte v Punta Cane najmä rodinám s deťmi odporúčame návštevu delfinária a minizoo Manati či celodenný výlet k ostrovom Saona či Catalina s ideálnymi podmienkami na potápanie a na šnorchlovanie.

deň 10 - ODLET DO VIEDNE: Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Poobede transfer na letisko a odlet do Viedne.

deň 11 - PRÍLET DO VIEDNE:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -