Vyhľadávanie zájazdu

Úchvatné prírodné krásy RakúskaTermíny a ceny

Úchvatné prírodné krásy Rakúska

Úvod - 3-dňový autokarový zájazd.

Perex - Zájazd zo skupiny s naším TOP sprievodcom MARCELOM ŠMÁTRALOM. Spoznajte Rakúsko trochu inak. Nádherná príroda, vodopády a tiesňavy. Všetko to, čo ste doteraz v našich programoch nenašli.

Ubytovanie - 2x ubytovanie s raňajkami v 2*/3* penzióne/hoteli

Stravovanie - 2x raňajky

Poznámka - Zmena programu vyhradená.

Doprava - Autokar.

1. deň - Odchod z Bratislavy v skorých ranných hodinách smerom na Viedeň, Linz a Salzburg, príchod na prehliadku najväčšej ľadovej jaskyne sveta Eisriesenwelt. Návrat do Halleinu a prejazd panoramatickej cesty Rossfeld Panoramastrasse. Ubytovanie a fakultatívne večera.

2. deň - Po raňajkách návšteva najkrajšej rakúskej tiesňavy Liechtensteinklamm a tajomnej Kitzlochklamm, prejazd najvyššie položenou horskou cestou Grossglockner Hochalpenstrasse popod najvyšší masív Rakúska Grossglockner (3798m) s viacerými panoramatickými zastávkami. Krátka prehliadka mesta Lienz. Návšteva najmohutnejších rakúskych vodopádov Krimmler Wasserfälle, presun na ubytovanie, fakultatívne večera.

3. deň - Po raňajkách prechádzka tiesňavou Wolfsklamm, návšteva Striebornej bane Schwaz a Kryštáľového sveta Swarowski, presun na Slovensko s príchodom vo večerných hodinách.


Celková cena zahŕňa - Dopravu luxusným autokarom, 2x ubytovanie s raňajkami v 2*/3* penzióne/hoteli, sprievodcu CK SATUR.

Celková cena nezahŕňa -

Doplatok za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR, za izbu 1/1 35 EUR, za 2 večere 50 EUR, vstupy, pobytovú taxu a cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -