Vyhľadávanie zájazdu

Tropitel Sahl Hasheesh ***** Egypt Hurghada Sahl HasheeshTermíny a ceny

Tropitel Sahl Hasheesh ***** Egypt Hurghada Sahl Hasheesh

ÚVOD:

Hotel s výbornou polohou pri vlastnej piesočnatej pláži, sa nachádza v oblasti Sahl Hasheesh, 22km južne od Hurghady. Vysoký štandard služieb, priateľský personál a tiež široká ponuka doplnkových aktivít je zárukou príjemného strávenia ako relaxačnej, tak i aktívnej dovolenky v rámci hotelového rezortu.

 

Vo svojich priestoroch hotel ponúka ubytovanie v štandardných 2–lôžkových izbách s max. 2 prístelkami,  ktoré sú vybavené balkónom, terasou alebo francúzskym oknom. Hotel disponuje vstupnou halou s recepciou a zmenárňou, hlavnou reštauráciou, 3 a la carte reštauráciami (mexická, talianska, indická), lobby barom, barom pri bazéne, barom na pláži, bazénmi (slnečníky a ležadlá zadarmo), detským bazénom, vírivkou, obchodnou arkádou, konferenčnou miestnosťou, wifi v lobby,  internetovým pripojením za poplatok a mini klubom.

 

Hotel ponúka svojim klientom animačné programy, večerné programy, plážový volejbal, fitness, aerobik, vodná gymnastika, vodné pólo, tenisový kurt (antukový povrch), potápačské centrum, Spa centrum (masáže, sauna), vodné športy na pláži.LOKALIZÁCIA:

Pre zobrazenie lokality kliknite TU

letisko Hurghada - cca 14 km

centrum Hurghada - cca 22 kmPLÁŽ:

priamo na pláži

veľmi pozvoľný vstup

blízkosť lagúny s koralmi

UBYTOVANIE:

max. obsadenosť : 2 LI + 2 prístelky

WC, kúpeľňa, sušič na vlasy

TV/SAT, izbový telefón

mini bar

trezor

kávový a čajový setSTRAVOVANIE:
all inclusive

MOŽNOSTI VYŽITIA:

tenisový kurt

plážový volejbal, vodná gymnastika, vodné pólo, aerobik

potápačské centrum

Spa centrum, sauna, masáže

 ODPORÚČAME:
pre všetky vekové, rodiny s deťmi aj náročnejším klientom kategórie, ktorí vďaka vysoko kvalitným hotelovým službám  prežijú dovolenku plnú relaxu a pohody strávenej na pobreží červeného mora.


 

V cene je zahrnuté: spiatočná letenka, letiskové, bezpečnostné, palivové a servisné poplatky, transfer do/z hotela, ubytovanie, príslušné stravovanie, delegát CK. V prípade zadania do kalkulácie aj poistenie a poplatok za víza (nepovinné poplatky cez CK)

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -