Vyhľadávanie zájazdu

Tryp By Wyndham **** Spojené Arabské Emiráty, Dubaj TecomTermíny a ceny

Tryp By Wyndham **** Spojené Arabské Emiráty, Dubaj Tecom

Zažite dovolenku spojenú s aktívnym oddychom a poznávaním neopakoveteľnej atmosféry Dubaja. Čakajú na Vás skvelé služby, luxusný hotel a množstvo zaujimavých turistických atrakcii. V roku 2021 prešiel hotel renováciou.

http://GkH2w_ctp5Q

Poloha:
Hotel sa nachádza v rušnej obchodnej štvrti Barsha Heights. Najbližšie nákupné možnosti a reštaurácie sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti hotela, ako aj stanica metra Dubai Internet City. Hotel je od centra Dubaja vzdialený 18 km a od medzinárodného letiska v Dubaji 30 km.

Vybavenie:

29- poschodová budova, 650 izieb, 5 výťahov, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 2 a´la carte reštaurácie (grécko - arabská, španielska), 2 bary, vonkajší bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne, fitnes, živá hudba. Za poplatok: masáže, obchody, práčovňa, babysitting.Ubytovanie:
2-lôžkové izby s možnosťou 1 prísteľky (22 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12 r., rodinné suity (1 miestnosť, 41 m2, max. 2+2), premium suity (40 m2, max. 2+2). Klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, set na kávu a čaj, TV, WiFi, trezor, vybrané izby majú balkón (nie všetky). Za poplatok: minibar.

Stravovanie:

Raňajky formou bufetu. Za poplatok možnosť polpenzie alebo plnej penzie výberom z menu. Podrobný rozpis konceptu stravovania dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.Pláž:
Najbližšia pláž Al Sufouh je od hotela vzdialená 4 km a premáva na ňu hotelový shuttle bus. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, matrace a osušky, ako aj vodné športy, sú k dispozícii za poplatok.

Výlety:
Orientačná ponuka výletov v SAE - TU


Upozornenie:
Aktuálne podmienky cestovania do SAE - TU


Tryp by Wyndham 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Dubaj - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň hradí, podľa platných predpisov daného regiónu, každý klient priamo v ubytovacom zariadení na recepcii vo výške cca 10-25 AED/izba/noc vzávislosti od kategórie ubytovacieho zariadenia.


Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.

riadenia.

Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava, Košice alebo Piešťany.

Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.
 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -