Vyhľadávanie zájazdu

Tulia Zanzibar Unique Beach Resort ***** Zanzibar Tanzánia juhovýchodné pobrežieTermíny a ceny

Tulia Zanzibar Unique Beach Resort ***** Zanzibar Tanzánia juhovýchodné pobrežie

Tulia Zanzibar Unique Beach Resort ***** - juhovýchodné pobrežie - POPIS: luxusný butik hotel s uvoľnenou africkou atmosférou obklopený nádhernou tropickou záhradou. Leží na východnom pobreží ostrova na jednej z najkrajších pláží sveta. Veľká lagúna s bielym pieskom lemovaná palmami vám ponúka úžasný relax, perfektný servis a africkú pohostinnosť.

- VYBAVENIE: recepcia s nepretržitou prevádzkou, úschovňa batožiny, služba concierge, zmenáreň, možnosť rezervácie vstupeniek/výletov, čistiareň/práčovňa, denné upratovanie, spoločenská miestnosť s TV, obchody na mieste, obchod so suvenírmi, izbová služba, svadobný apartmán, opatrovanie detí za poplatok, Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

- PLÁŽ: krásna pláž s jemným bielym pieskom lemujúca lagúnu priamo pri hoteli.

- ZÁBAVA A ŠPORT: infinity bazén, 2 vodné kĺzačky, šnorchlovanie, kajaky, bicykle, za poplatok: potápanie, jazda na koni, výlety (Stone Town, za korením, Jozani NP, pozorovanie delfínov, safari), SPA - Tulia spa, masáže (rôzne druhy) pre jednotlivcov aj pre páry, wellness a skrášľovacie procedúry.

- STRAVOVAVNIE: raňajky, za doplatok polpenzia alebo all inclusive (Á la carte, ľahké občerstvenie počas celého dňa, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy, voda, káva, čaj, minibar).

- VYBAVENIE IZIEB: 16 bungalovov v modernom africkom štýle v nádhernej tropickej záhrade blízko pláže, všetky s terasou, niektoré aj s vlastnou záhradou, celková rozloha s terasou a záhradou až 310 m². 10 Deluxe Garden Bungalow s výhľadom do záhrady (102 m² obytnej plochy + 150 m² záhrada), kúpeľňa, sprcha, klimatizácia, sedačka, moskytiéra, SAT TV, trezor, telefón, kávovar, minibar, Wi‑Fi (zdarma), 5 Sea Front Luxury Villa (145 m² obytnej plochy + 60 m² záhrada), balkón s výhľadom na more, Royal Villa s jacuzzi (160 m² obytnej plochy + 150 m² záhrada).

- https://tuliazanzibar.com/cz

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku vo Viedni 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet na Zanzibar s prestupom v Dohe.

deň 2 - POBYT NA ZANZIBARE: Skorý ranný prílet na Zanzibar. Uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu. Voľný program. Pobyt pri mori s raňajkami či službami All inclusive. Možnosť pozorovania koralov - necelých 500 m od pobrežia, kam je možné pri odlive, hlavne na východnom pobreží, prísť peši (až k útesu) a pozorovať bohatý podmorský život (obuv do vody je nutná). Odporúčame využiť bohatú ponuku fakultatívnych výletov. Je možné navštíviť starobylé centrum mesta Zanzibar – Stone Town, ďalej sú veľmi obľúbené výlety do oblasti Kizimkazi - s pozorovaním delfínov, rybárčenie, návštevy fariem na pestovanie korenín, ktorých vôňa sa tiahne celým ostrovom, a taktiež návšteva pôvodného pralesa, jediného miesta, kde žijú guerézy pláštikové.

deň 10 - ODLET DO VIEDNE: Celý deň voľno na relax a kúpanie. Vo popoludňajších hodinách (cca o 14:30 hodine) transfer na letisko, odlet do Viedne.

deň 11 - PRÍLET DO VIEDNE: Prílet do Viedne v ranných hodinách.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -