Vyhľadávanie zájazdu

Úchvatné prírodné krásy RakúskaTermíny a ceny

Úchvatné prírodné krásy Rakúska

Úvod - 3-dňový autokarový zájazd.

Perex - Spoznajte Rakúsko trochu inak. Nádherná príroda, vodopády a tiesňavy. Všetko to, čo ste doteraz v našich programoch nenašli.

Ubytovanie - 2*/3* hotely

Stravovanie - Raňajky

Poznámka - Zmena programu vyhradená.

Doprava - Autokar.

1. deň - Odchod z Bratislavy v skorých ranných hodinách smerom na Viedeň, Linz a Salzburg, príchod na prehliadku najväčšej ľadovej jaskyne sveta Eisriesenwelt. Návrat do Halleinu a prejazd panoramatickej cesty Rossfeld Panoramastrasse. Ubytovanie a fakultatívne večera.

2. deň - Po raňajkách návšteva tajomnej rokliny Kitzlochklamm, prejazd najvyššie položenou horskou cestou Grossglockner Hochalpenstrasse popod najvyšší masív Rakúska Grossglockner (3798m) s viacerými panoramatickými zastávkami. Pred návštevou najmohutnejších rakúskych vodopádov Krimmler Wasserfälle si ešte pozrieme kostol v Heiligenblut. Na záver dňa presun na ubytovanie, fakultatívne večera.

3. deň - Po raňajkách prechádzka tiesňavou Wolfsklamm, návšteva Striebornej bane Schwaz a Krištáľového sveta Swarowski, presun na Slovensko s príchodom vo večerných hodinách.


Celková cena zahŕňa - Dopravu luxusným autokarom. 2x ubytovanie s raňajkami v hoteli/penzióne 2*/3*. Sprievodcu CK SATUR.

Celková cena nezahŕňa -

Doplatok za jednolôžkovú izbu. Doplatok za 2 večere. Doplatok za miestenku. Vstupy. Pobytovú taxu. Cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -