Vyhľadávanie zájazdu

Unahotels Naxos Beach **** Taliansko, Sicília Giardini NaxosTermíny a ceny

Unahotels Naxos Beach **** Taliansko, Sicília Giardini Naxos

Rozsiahly hotelový komlpex je obklopený veľkou záhradou, ktorá je plná citrusovníkov či olivovníkov. Situovaný je v obľúbenom letovisko Giardini Naxos. Hotel je ideálny pre všetky vekové kategórie.

Poloha:
Hotel sa nachádza v obľúbenom letovisku Giardini Naxos, pri pobreží Iónskeho mora. Nákupné možnosti sa nachádzajú v blízkosti hotela, ako aj v samotnom centre mesta, ktoré je vzdialené iba 2 km. Dostanete sa tam príjemnou prechádzkou alebo môžete využiť miestnu dopravu. Medzinárodné letisko v Catanii je od hotela vzdialené 50 km.

Vybavenie:

4- poschodová hlavná budova a dvojposchodové vilky, 636 izieb, WiFi, recepcia, reštrauácia, bazén, olympíjsky bazén, 2 detské bazény, ležadlá a slnečníky pri bazéne, animácie, živá hudba, amfiteáter, babyklub (2-4r.), miniklub (5-12r), junior klub (od 13r.), fitnes, 2 tenisové kurty (rezervácia nutná vopred), plážový volejbal, petanque, aerobik, stolný tenis, lekcia tanca, lukostreľba. Za poplatok: masáže, 2 a´la carte reštaurácie, 5 barov (v rámci all inclusive zadarmo), požičovňa bicyklov, golfové ihrisko (25km od hotela).Ubytovanie:

2- lôžkové izby classic v hlavnej budove s možnosťou 1 prístelky, za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., premium izba v hlavnej budove (max. 2+1), superior izby vo vilkách (max. 2+2, 3 dospelí iba na vyžiadanie, 2 miestnosti, na prízemí alebo 1. poschodí), tzv. best room (max. 2+0) izby pridelené recepciou podľa aktuálnej dostupnosti (cenovo zvýhodnené), klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, WiFi, TV, trezor, balkón/terasa. Za poplatok: minibar (na vyžiadanie).Stravovanie:
Polpenzia formou bufetu, raňajky 08:00 - 10:30, večere (k večeri nápoje 1/2 l vody a 1/4 l vína /os. zadarmo). Za poplatok: all inclusive, mieste alkoholické a nealkoholické nápoje, calypso bar 10:00 - 00:00, lounge bar, olympus bar, bar pri bazéne, a´la carte reštaurácia.

Pláž:
Hotel sa nachádza priamo na piesočnato - kamienkovej pláži. Plážový servis sa poskytuje za poplatok (okrem all inclusive, hostia s all inclusive majú plážový set 2 ležadlá so slnečníkom zadarmo), plážové osušky (1€/os./deň). Hostia majú bohaté možnosti športového vyžitia, ponúka sa pestrý výber vodných a plážových športov za poplatok alebo služby potápačského centra .Upozornenie:

Aktuálne podmienky cestovania do Talianska - TU 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Catania - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko. 


UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň hradí, podľa platných predpisov daného regiónu, každý klient priamo v ubytovacom zariadení vo výške cca 2-5€/osoba/deň. Deti do 10r. môžu byť od dane oslobodené.

Vzhľadom na prebiehajúcu pandémiu COVID-19 sa rozsah poskytovaných služieb v hoteli môže mierne líšiť. Vaše konkrétne požiadavky si prosím u nás overte.


Happy Travel COVID GARANCIA: 100% garancia vrátenia stornopoplatku v prípade pozitívneho PCR testu pred odletom z letiska Bratislava.
Podmienkou uplatnenia Covid Garancie je uzavreté komplexné cestovné poistenie prostredníctvom CK Happytravel.sk a poisťovne ECP.

Nepovinný príplatok za privátny transfer autom pre max 3 osoby 1 cesta. Buď na trase letisko Catania - hotel alebo hotel - letisko Catania. V prípade záujmu o privátny transfer na obe trasy je nutné započítať poplatok 2x.

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -