Vyhľadávanie zájazdu

VARU by Atmosphere ***** MaldivyTermíny a ceny

VARU by Atmosphere ***** Maldivy

VARU by Atmosphere ***** - Popis: rezort sa nachádza na ostrove Varu v oblasti Severného Malé Atolu. Bol otvorený v roku 2019. Transfer rýchloloďou trvá približne 40 minút, letisko je vzdialené cca 38 km.

- Vybavenie: program The VARU Plan, 108 viliek, 1 bufetová reštaurácia, 3 á la carte reštaurácie, 2 bary, wellness komplex, detský klub, škola potápania.

- Pláž: piesočnatá pláž priamo pri rezorte, plážový servis k dispozícii zdarma.

- Zábava a šport: fitness centrum, tenis, badminton, plážový volejbal, joga, aqua yoga, pilates, šnorchlovanie, rybolov, výlet loďou pri západe slnka, windsurfing, banana boat, vodné lyže, stan dup paddle boardy, kanoe, kajaky, vodné bicykle, The ELENA SPA Complex, sauna,

- Stravovanie: all inclusive. Reštaurácie a bary v rezorte: Lime & Chill (hlavná bufetová reštaurácia, raňajky, obedy a večer, utorkové brunche, tematické večere, gala večera), Bay Rouge (bar pri bazéne s ponukou nápojov – 10:00 – 01:00 hod. a snackov – od 16:00 do 18:00 hod.), NÜ (reštaurácia a bar, obedy a večere á la carte – stredomorská, talianska a francúzska kuchyňa), Charcoal (á la carte reštaurácia pri pláži), Kaagé (á la carté, fine-dinnning, maldivská kuchyňa)

- Vybavenie izieb: Wi-Fi pripojenie, terasa, šatník, TV, minibar, open-air kúpeľňa. Základným typom ubytovania je Beach Villa, za doplatok je možné ubytovanie vo vilách s bazénom alebo vilách nad morom.

- Poznámka: The VARU Plan – prémiový program all inclusive s mnohými výhodami – all inclusive stravovanie, gala večera, prémiové značky alkoholu, piva a vína, neobmedzené množstvo nápojov, 2 x denne dopĺňaný minibar na izbe, rybolov pri západe slnka, obedy a večere podľa počtu nocí v á la carte reštauráciách, 20% zľava na potápanie s výstrojom, neobmedzené zapožičanie výbavy na šnorchlovanie a ďalšie.

- https://www.varu-atmosphere.com/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Male.

deň 2 - PRÍLET NA MALDIVY: Ranný prílet na Maldivy do hlavného mesta Male. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

deň 9 - ODLET DO VIEDNE: V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne v popoludňajších hodinách.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -