Vyhľadávanie zájazdu

Velassaru Maldives ****+ Maledivy Jižní malé atol - Water VillaTermíny a ceny

Velassaru Maldives ****+ Maledivy Jižní malé atol - Water Villa

Velassaru Maldives *****, Maledivy-južný male atol - Popis: rezort vhodný pre náročnú klientelu vyhľadávajúcich skvelý servis a pokojnú dovolenku. Transfer rýchloloďou trvá cca 20 minút, vzdialenosť od letiska 12 km. Nachádza sa tu 83 plážových viliek a bungalovov a 44 vodných víl.

- Vybavenie: 5 reštaurácií, 2 bary, bazén, potápačské centrum, centrum vodných športov, kúpele, masáže, obchod so suvenírmi, BPE - informácie o podmorskom svete, Wi-Fi.

- Pláž: s jemným bielym pieskom.

- Zábava a šport: tenis, jóga, potápanie, vodné športy, rybolov, výlety, plavby, živá hudba.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu. Možnosť príplatku na polpenziu, plnú penziu, prípadne plnú penziu s nápojom počas jedla (vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje).

- Vybavenie bungalovov: WC, kúpeľňa, záhradná kúpeľňa so sprchou, fén, klimatizácia, plazmová TV, telefón, CD a DVD prehrávač, mini bar, príslušenstvo pre varenie kávy a čaju, trezor, Wi-fF, dokovacia stanica pre iPod. V základnej cene je ubytovanie typu Deluxe bungalov. Ubytovanie vo vyššej kategórii za príplatok.

- Maximálne 3 osoby na izbe.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Malé.

deň 2 - PRÍLET NA MALEDIVY: Prílet na Maledivy do hlavného mesta Malé. Transfer loďou (za prípl. hydroplánom) do hotela podľa výberu. Ubytovanie, voľno.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Raňajky. Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické­ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

deň 9 - MALÉ - VIEDEŇ: V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne.



Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -