Vyhľadávanie zájazdu

Velassaru Maldives - Water Suite ****+ Maledivy Termíny a ceny

Velassaru Maldives - Water Suite ****+ Maledivy

Velassaru Maldives ***** - Popis: rezort (450 x 150 metrov) vhodný pre náročnú klientelu vyhľadávajúcich skvelý servis a pokojnú dovolenku. Transfer rýchloloďou trvá cca 25 minút, vzdialenosť od letiska 12 km. Nachádza sa tu 83 plážových viliek a bungalovov a 44 vodných víl. Jemný biely piesok, krištáľovo čisté more a krásna lagúna s nádherným výhľadom na západ slnka.

- Vybavenie: päť reštaurácii a dva inovatívne bary, 24-hodinový hosťovský servis s viacjazyčným personálom, práčovňa, Wi-Fi, butik, fotografické služby, doktor v rezidencii, zmenáreň, fitness centrum, Velassaru salónik, tenisový kurt, šnorchlovanie so sprievodcom na domácom útese, dvakrát týždenne, lekcia jogy, TV s bezplatnými filmami, nekonečný bazén s výhľadom na pláž a oceán, potápačská škola s certifikáciou PADI, vodné športy, morský biológ na mieste, bezplatné vybavenie na šnorchlovanie, kúpele Velassaru.

- Pláž: s jemným bielym pieskom.

- Zábava a šport: tenis, jóga pri západe slnka 3x týždenne, potápanie, vodné lyžovanie, wakeboarding, windsurfing, kajaky, transparentné kajaky, rybolov, výlety, plavby, živá hudba.

- Stravovanie: raňajky formou bufetu. Možnosť príplatku na polpenziu, plnú penziu, prípadne plnú penziu s nápojom počas jedla (vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje) v hlavnej reštaurácii Vela. Reštaurácie a bary na ostrove: Teppanyaki (japonská reštaurácia, okrem iného ponúka aj sushi, priamo nam morom dostupná po móle), Etesian (menu inšpirované Latinskou Amerikou), Turquoise (kontinentálna a ázijská kuchyňa), Sand (priamo na pláži, široký výber jedál vrátane morských plodov, rýb a grilovanyćh špecialít), Fen Bar (moderný bar s ponukou drinkov), Chill Bar (priamo nad morom, ponuka drinkov, koktejlov a ľahkého občerstvenia).

- Vybavenie izieb: trezor, Wi-Fi, LCD TV a DVD prehrávač, IPTV on-line zábavný a rekreačný informačný systém, individuálne regulovaná klimatizácia, stropný ventilátor, telefón, minibar, zariadenie na prípravu čaju a kávy, župan a papuče , sušič vlasov, plážová taška, plážové osušky, záhradná kúpeľňa so sprchovacím kútom, vnútorná sprcha. V základnej cene je ubytovanie typu Deluxe Bungalov. Ubytovanie vo vyššej kategórii za príplatok.

- Maximálne 2 dospelé osoby + 1 dieťa do 12 rokov alebo 3 dospelé osoby na izbe.

- https://www.velassaru.com/

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Malé.

deň 2 - PRÍLET NA MALEDIVY: Prílet na Maledivy do hlavného mesta Malé. Transfer loďou (za prípl. hydroplánom) do hotela podľa výberu. Ubytovanie, voľno.

deň 3 - POBYT PRI MORI: Raňajky. Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické­ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

deň 9 - MALÉ - VIEDEŇ: V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet. Prílet do Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -