Vyhľadávanie zájazdu

VEĽKÁ FATRA Liečebný dom *** Slovensko Kúpele Turčianske TepliceTermíny a ceny

VEĽKÁ FATRA Liečebný dom *** Slovensko Kúpele Turčianske Teplice

Rýchly popis:
Liečebný dom Veľká Fatra s izbami Superior **** ponúka jedno z  najmodernejších a najluxusnejších ubytovaní v Turčianskych kúpeľoch. V izbách typu Standard *** ponúka komfortné ubytovanie v zrekonštruovanej časti. Obe časti ponúkajú svojim návštevníkom nadštandardné balneologické služby s vynikajúcimi liečebnými vlastnosťami vďaka liečivej vode.

Poloha:
Turčianske Teplice patria medzi najstaršie kúpeľné mestá Slovenska. Nachádzajú v južnej časti Turčianskej kotliny, približne 25 km južne od Martina. V meste sa nachádza jeden z najstarších a najväčších parkov na Slovensku s množstvom cudzokrajinných drevín.

Hotel:

recepcia, reštaurácia,  lobby bar, bazén Olympic, balneoprevádzka, detský kútik, reštaurácia, kozmetika, výťah, fitness. Hotel sa skladá z dvoch krídiel - trojhviezdičková časť je určená pre klientov zdravotných poisťovní a štvorhviezdičková časť pre samoplatcov.
Liečebný pobyt Klasik Medical SPA obsahuje:
- ubytovanie
-plnú penziu formou švédskych stolov,
 - vstupné vyšetrenie u lekára
- individuálny liečebný program 21 liečebných procedúr na základe odporúčania lekára - termálne minerálne kúpele, vodoliečba, teploliečba, elektroliečba, masáže, liečba svetlom, laserom, skupinové a individuálne rehabilitáte a i.).
Grátis vstup do plaveckého bazéna Olympic a Fitness počas prevádzkových hodín.
SPA & Aquapark obsahuje:
- ubytovanie
- polpenziu
- vstupné vyšetrenie u lekára
- 3hodinový vstup do SPA & AQUAPARKU na každé prenocovanie
-vstup do plaveckého bazéna Olympic a Fitness počas prevádzkových hodín.
V ponuke tiež pobyt, Cardio, Gold Klasik, Senior Plus, Zlatá línia, Zlatý pobyt.Izby:
príjemne zariadené zrekonštruované dvojlôžkové izby disponujú manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami. Súčasťou každej izby je vlastná kúpeľňa s WC, balkón, minibar, SAT TV, rádio, telefón a Wi Fi. Možnosť ubytovania v apartmáne za doplatok.

Stravovanie:
plná penzia formou výberu z bohatých bufetových stolov. Vzhľadom k tomu, že kúpele ponúkajú aj redukčné pobyty, v týchto kúpeľoch si môžete byť istí že dostanete kvalitnú, vyváženú a vysoko kvalitnú stravu s dôrazom na čerstvosť a chuť surovín.

Doprava:
individuálna

V cene je zahrnuté:
ubytovanie v štandardnej dvojlôžkovej izbe, plná penzia, vstupné vyšetrenie u lekára, 21 liečebných procedúr na základe odporúčania lekára - termíne minerálne kúpele, vodoliečba, teploliečba, elektroliečba, masáže, liečba svetlom, laserom, skupinová a individuálna rehabilitácia a iné. Voľný vstup do plaveckého bazéna Olympic a Fitness počas prevádzkových hodín.

V cene nie je zahrnuté:
 Povinné príplatky: miestny poplatok max. 2 €/os./noc, kúpeľný poplatok. Ostatné nepovinné doplatky: apartmán, jednolôžková izba, cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) Domáci cestovný ruch 2,20 EUR/os./deň Upozornenie: z uvedených cien nie je možné uplatniť zľavu pre firemných partnerov.

Typ stravy:
plná penzia


 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -