Vyhľadávanie zájazdu

Veľká noc v BenátkachTermíny a ceny

Veľká noc v Benátkach

Úvod
4-dňový letecký zájazd

Perex
Benátky sú jednou z tých najkrajších ozdôb Talianska, kde okolo štvorkilometrového Canal Grande, čo pretína mesto miernymi zákrutami sa točí svet. Romantické Benátky sľubujú Dóžov palác, Námestie sv. Marka, Hodinovú vežu, most Rialto, gondoly, úzke uličky plné obchodov, kaviarní a reštauráciami v talianskom štýle. 

Ubytovanie
3x v hoteli 3*

Stravovanie
3x raňajky

Poznámka
Zmena programu vyhradená.

Doprava
Letecká.

1. deň
Transfer z Bratislavy na letisko vo Viedni, odlet do Benátok. Transfer do hotela, voľný program.

2. deň
Po raňajkách sa vaporettom (loďou) presunieme do historického centra mesta a pozrieme si skvosty - Dóžací palác, Most vzdychov, Námestie sv. Marka s Bazilikou sv. Marka, Hodinovú vežu, Ponte Rialto, ktorý vedie cez Canal Grande a ďalšie pamiatky. Po prehliadke so sprievodcom nám zostane čas aj na individuálne poznávanie, či príjemné posedenie. Zaľúbenci sa môžu vybrať na romantickú plavbu preslávenou gondolou a nechať sa plaviť Benátkami so spievajúcim gondoliérom. Návrat na ubytovanie.

3. deň
Raňajky. Vyberieme sa na celodenný výlet loďou na benátske ostrovy Murano, Burano a Torcello. Na ostrove Murano absolvujeme prehliadku výrobne známeho muránskeho skla. Na ostrove Burano, ktorý je centrom benátskeho čipkárskeho priemyslu, sa budeme môcť pokochať krásou pravej benátskej čipky a na ostrove Torcello si prezrieme známu katedrálu Santa Maria Assunta. Návrat na ubytovanie.

4. deň
Raňajky. Individuálne voľno. Transfer na letisko, odlet do Viedne a transfer do Bratislavy.


Celková cena zahŕňa
Leteckú dopravu Viedeň - Benátky - Viedeň, servisné poplatky, transfer Bratislava - Viedeň - Bratislava, transfer letisko - hotel - letisko, 3 x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3*, sprievodcu CK SATUR.

Celková cena nezahŕňa
Doplatok za 1/1 izbu, presuny vaporettom (loďou) okrem transferu letisko - hotel - letisko, vstupy, pobytovú taxu a cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -