Vyhľadávanie zájazdu

Veľký okruh stredným Thajskom - Sea Breeze Resort, PattayaTermíny a ceny

Veľký okruh stredným Thajskom - Sea Breeze Resort, Pattaya

deň 1 - ODLET Z PRAHY (VIEDNE): Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom a let s prestupom do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Raňajky v lietadle, prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - SPOZNÁVANIE BANGKOKU VRÁTANE KRÁĽOVSKÉHO PALÁCA: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit v čínskej štvrti, kde sa nachádza socha zlatého Budhu, ktorá je vyrobená z 5,5 t rýdzeho zlata, ďalej chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní uvidíte kráľovský palác - Grand Palace a tu si prezriete chrám Wat Phra Kaeo, v ktorom sa nachádza jeden z najvýznamnejších symbolov Thajska - socha Smaragdového Budhu. Potom budete mať možnosť neopakovateľného zážitku z plavby loďou po kanáloch rieky Chao Phraya, vodnej tepny mesta, počas ktorej si prezriete chrám Wat Arun. V závere prehliadky tiež navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. Návrat do hotela, nocľah.

deň 4 - SÍDLO DÁVNYCH KRÁĽOV AYUTTHAY: Raňajky, odchod do starodávnej Ayutthaye, niekdajšieho hlavného mesta kráľovstva Siam. Navštívite najposvätnejší chrám Wat Prasri Sanphet, budhistické chrámy Wat Mahatat a Wat Mongkol Phopit a najznámejší chrám Wat Chai Thanaram. V priebehu dňa obed v miestnej reštaurácii, odchod do Kanchanaburi, nocľah.

deň 5 - MOST CEZ RIEKU KWAI: Raňajky, prehliadka mostu cez rieku Kwai s neslávne známou železnicou smrti, ktorú počas druhej svetovej vojny postavili za neľudských podmienok britskí vojnoví zajatci. Návšteva cintorínu spojeneckých zajatcov, výlet vláčikom do jaskyne Tham Krasé. Obed v miestnej reštaurácii, odchod do Sangkhlaburi - mestečka na hranici s Myanmarom, nocľah.

deň 6 - DOTYK BARMY: Raňajky, prehliadka mestečka Sangkhlaburi obklopeného horami a prírodou, ktoré je vďaka svojej polohe pri barmských hraniciach zaujímavou zmeskou kultúr. Ešte pred raňajkami možnosť obdarovania mníchov. Po raňajkách prehliadka zlatej stúpy Putthakaya Chedi a chrámu Wang Wiwekaram, ktorý je duchovným centrom Monov v Thajsku. Po obede v miestnej reštaurácii návšteva horúcich prírodných prameňov Hindad Hot Springs a vodopádu Sai Yok Noi. Nocľah v plávajúcom hoteli na rieke Kwai vrátane večere.

deň 7 - VODOPÁDY EREWAN: Raňajky, odchod do NP Erawan, návšteva sedemstupňového a 2 km dlhého vodopádu s možnosťou kúpania. Po obede v miestnej reštaurácii odchod do mestečka Amphawa, fakultatívne možnosť jazdy na slonoch. Nocľah v Amphawa.

deň 8 - TRHY NA KOĽAJNICIACH A PLÁVAJÚCE TRHY: Raňajky, odchod na trh na koľajniciach Mae Klong, plavba loďkami po kanáloch na plávajúce trhy Damnoen Saduak. Obed v miestnej reštaurácii, jazda lanovou dráhou k letnému kráľovskému sídlu Phannakorn Kiri, transfer do prímorského letoviska Hua Hin, ubytovanie.

deň 9 - HUA HIN - RELAX NA PLÁŽI: Raňajky, individuálne voľno na relax na pláži s možnosťou fakultatívnych výletov.

deň 14 - HUA HIN - BANGKOK - PRAHA (VIEDEŇ): Po raňajkách transfer z vašej finálnej destinácie späť na letisko v Bangkoku, odlet do Prahy (Viedne).

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE): Prílet do Prahy/Viedne.Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -