Vyhľadávanie zájazdu

Viedeň - podzemné jazero Seegrotte, Schonbrunn a centrumTermíny a ceny

Viedeň - podzemné jazero Seegrotte, Schonbrunn a centrum

Jaskyňa s najväčším podzemným jazerom v Európe Seegrotte v Hinterbrűhl s plochou 6200 m2 je obľúbenou turistickou atrakciou s labyrintom chodieb, kvapľových hál a romantickou plavbou po jazere. V Dome mora na Mariahilfer Strasse vo Viedni môžete obdivovať cca 10 000 živočíchov z celého sveta – žraloky, pirane, sladkovodné ryby, koraly, korytnačky, pavúky, hady v akváriách a teráriách, ale aj voľne sa pohybujúce vtáctvo a opice. Dom motýľov – tropická záhrada pre 50 druhov exotických motýľov simuluje teplotou a vlhkosťou vzduchu prirodzené podmienky pre narodenie a život.

PROGRAM:
- odchod v ranných hodinách zo Slovenska (nástupné miesto: TN, NM, PN, TT, BA)

- dopoludnia návšteva jazera Seegrotte v mestečku Hinterbrühl*,  následne presun k zámku Schőnbrunn a výber z dvoch alternatív programu:

a/  individuálna prehliadka zámku a záhrad, prípadne ZOO pri zámku. O cca 16.00 hod. presun autobusom do centra mesta, individuálna návšteva mesta resp. pripojenie sa k skupine so sprievodkyňou  alebo

b/ o cca 13.00 hod. vyloženie klientov v centre mesta, so sprievodkyňou návšteva Domu mora a Domu motýľov a od cca 16.30 hod. krátka prehliadka mesta.

- odchod z Viedne o 18:00 hod.

*V prípade neodstránenia poruchy v Seegrotte bude platiť celodenný program podľa bodov a/ a b/ bez návštevy jazera Seegrotte.


V cene:
• autobusová doprava, sprievodca, DPH.   

Možné príplatky:
• cestovné poistenie typ A1 +2,50 €/osoba/deň resp. cestovné poistenie typ A1 PANDEMIC +4,- €/osoba/deň   

Možné vstupy - platba na mieste:
Seegrotte: dosp. os. 12,- €, deti 4-14 r. 8,50 €; Dom mora: dospelí 19,90 €, dieťa 3-5 r. 5,90 €, dieťa 6-15 r. 8,90 €; Dom motýľov: dospelí 7,- €, žiaci a študenti do 26 r. 5,50 €; zámok Schönbrunn: Imperial Tour dosp. os. 18,- €, deti 6-18 r. 13,- €; Grand Tour dosp. os. 22,- €, deti 6-18 r. 15,- €  

Ceny vstupov sú orientačné, počas roka sa menia.


 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -