Vyhľadávanie zájazdu

Vietnam s pobytom pri mori v Phu QuocTermíny a ceny

Vietnam s pobytom pri mori v Phu Quoc

Úvod - 11-dňový letecký zájazd.

Perex - Spoznajte krásy a tajomstvá exotického Vietnamu a oddýchnite si pri mori na najväčšom ostrove Vietnamu - Phu Quoc s najkrajšími plážami.

Ubytovanie - 3* a 4* hotely

Stravovanie - raňajky, 1x večera, 2x obed

Doprava - letecká z Viedne

1. deň - Odlet z Viedne do Vietnamu.

2. deň - Prílet na letisko Tan Son Nhat, transfer do hotela. Po dlhej ceste si oddýchneme. Večer nás čaká plavba s večerou po rieke Saigon s tradičným predstavením.

3. deň - Ho Či Minovo mesto, známe ako Saigon. Kultúrne, vzdelanostné, obchodné a turistické centrum, najväčšie mesto Vietnamu, kde sa stretáva kultúra Východu a Západu. Palác Zjednotenia – symbol Saigonskej vlády pred rokom 1975, kde sa dozvieme o Vietnamskej ideologickej vojne z rokov 1954 až 1975. Prehliadka francúzskej neorománskej katedrály Notre Dame, budova Hlavnej pošty architekta Gustave Eiffela, budova Ľudového výboru a Mestského divadla. Pozrieme sa aj na trh Ben Thanh.

4. deň - Po raňajkách nás čakajú tunely Cu Či – podzemné mestečko, asi 120 km dlhý labyrint tunelov, ktoré postavili komunistické gerily počas Vietnamskej vojny. Obed. Po návrate do Saigonu osobné voľno na nákupy a individuálne spoznávanie mesta.

5. deň - Po raňajkách sa vydáme na cestu do My Tho, hlavného mesta provincie Tien Giang. Mesto je prístavom v delte rieky Mekong, kde sa nalodíme a vydáme sa na plavbu k ostrovu. navštívime ovocnú záhradu a ochutnáme rôzne druhy tropického ovocia. Po dobrom obede sa vrátime do Saigonu. 

6. deň - Pred nami je miestny prelet na najväčší ostrov Vietnamu - Phu Quoc. Čakajú nás dni oddychu na pláži, kúpanie, možnosť fakultatívnych výletov.

7. deň - Pobyt na pláži.

8. deň - Pobyt na pláži.

9. deň - Pobyt na pláži.

10. deň - Pobyt na pláži. V závislosti od letových časov transfer na letisko, odlet do Viedne.

11. deň - Prílet do Viedne.


Celková cena zahŕňa - Leteckú dopravu s prestupom vrátane servisných a letiskových poplatkov. Transfer BA – letisko – BA. 8 x ubytovanie s raňajkami, 2x obed a 1x večera. Miestne transfery. Miestny prelet. Vstupy podľa programu. Výlet loďou po delte rieky Mekong. Pozývací list do Vietnamu. Miestneho sprievodcu a sprievodcu CK SATUR.

Celková cena nezahŕňa - Doplatok za jednolôžkovú izbu. Stravu a nápoje okrem uvedenej. Povinné prepitné miestnym vodičom a sprievodcom 50 €/osoba (vyzbiera sprievodca po prílete do destinácie). Vízum do Vietnamu. Cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -