Vyhľadávanie zájazdu

Víkend v BenátkachTermíny a ceny

Víkend v Benátkach

Úvod - 3-dňový autokarový zájazd

Ubytovanie - 1x v hoteli 3* v okolí Benátok.

Stravovanie - 1x raňajky.

Doprava -

Autobusom.

1. deň - Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy cca o 08:00 h). Popoludní sa zastavíme pri jazere Wörthersee, kde budeme mať možnosť navštíviť park Minimundus – Svet v malom s miniatúrnymi modelmi známych stavieb. Pokračovanie v ceste do Talianska. Ubytovanie, fakultatívne večera.

2. deň - Po raňajkách presun do Benátok, mesta, ležiaceho na 118 ostrovoch, vzájomne oddelených kanálmi a pospájaných krásnymi mostami. Pozrieme si historické skvosty mesta – Dóžací palác, Most vzdychov, Námestie sv. Marka s Bazilikou sv. Marka, Hodinovú vežu, Ponte Rialto a ďalšie. Po prehliadke so sprievodcom nám zostane čas aj na individuálne poznávanie, či príjemné posedenie. Zaľúbenci sa môžu vybrať na romantickú plavbu preslávenou gondolou a nechať sa plaviť Benátkami so spievajúcim gondoliérom (individuálne). Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.

3. deň - Návrat na Slovensko v skorých ranných hodinách (cca 05:00 h).

Poznámka - Zmena programu vyhradená.

Perex -

Benátky sú jednou z tých najkrajších ozdôb Talianska, kde okolo štvorkilometrového Canal Grande, čo pretína mesto miernymi zákrutami sa točí svet. Ešte pred vstupom do benátskej nádhery sa zastavíte aj pri rakúskom jazere Wörthersee a parku Minimundus, ktorý tvoria miniatúrne svetové stavby. Romantické Benátky sľubujú Dóžov palác, Námestie sv. Marka, Hodinovú vežu, most Rialto, gondoly, úzke uličky plné obchodov, kaviarní a reštauráciami v talianskom štýle. 


Celková cena zahŕňa - Dopravu luxusným autokarom. 1x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3* v okolí Benátok. Sprievodcu CK SATUR.

Celková cena nezahŕňa - Doplatok za jednolôžkovú izbu. Doplatok za miestenku. Doplatok za 1 večeru. Presun vaporettom (loďka) do ostrovného centra Benátok. Vstupy. Cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -