Vyhľadávanie zájazdu

Víkend v BenátkachTermíny a ceny


Úvod - 3-dňový respektíve 4-dňový autokarový zájazd

Ubytovanie - 1x resp. 2x v hoteli 3* v okolí Benátok.

Stravovanie - 1x resp. 2x raňajky.

Poznámka - Pri 3-dňovom zájazde je 2. deň vo večerných hodinách odchod späť na Slovensko. Príchod do Bratislavy je 3.deň v ranných hodinách (cca o 05:00 h). 

Doprava -

Autobusom.

1. deň - Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy cca o 08:00 h). Popoludní zastavíme pri jazere Wörthersee, kde budeme mať možnosť navštíviť park Minimundus – Svet v malom s miniatúrnymi modelmi známych stavieb. Pokračovanie v ceste do Talianska. Ubytovanie, fakultatívne večera.

2. deň - Po raňajkách presun do Benátok, mesta, ležiaceho na 118 ostrovoch, vzájomne oddelených kanálmi a pospájaných krásnymi mostami. Pozrieme si historické skvosty mesta – Dóžací palác, Most vzdychov, Námestie sv. Marka s Bazilikou sv. Marka, Hodinovú vežu, Ponte Rialto a ďalšie. Po prehliadke so sprievodcom nám zostane čas aj na individuálne poznávanie, či príjemné posedenie. Zaľúbenci sa môžu vybrať na romantickú plavbu preslávenou gondolou a nechať sa plaviť Benátkami so spievajúcim gondoliérom (individuálne). Pri 4-dňovom zájazde návrat na ubytovanie, fakultatívne večera. Pri 3-dňovom zájazde večer odchod späť na Slovensko.

3. deň - Pri 3-dňovom zájazde návrat na Slovensko v ranných hodinách (cca 05:00 h). Pri 4-dňovom zájazde sa po raňajkách vyberieme na celodenný výlet loďou na benátske ostrovy Murano, Burano a Torcello. Na ostrove Murano absolvujeme prehliadku výrobne známeho muránskeho skla. Na ostrove Burano, ktorý je centrom benátskeho čipkárskeho priemyslu, sa budeme môcť pokochať krásou pravej benátskej čipky a na ostrove Torcello si prezrieme známu katedrálu Santa Maria Assunta. V podvečerných hodinách odchod na Slovensko. 

4. deň - Pri 4-dňovom zájazde návrat na Slovensko v ranných hodinách (cca o 5:00 h). 


Celková cena zahŕňa - Dopravu luxusným autokarom, 1x resp. 2x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3* v okolí Benátok, sprievodcu CK SATUR. Pri 4-dňovom zájazde celodenný výlet na benátske ostrovy.  

Celková cena nezahŕňa - Za 1/1 izbu 25 EUR, za 1/1 izbu na 2 noci 50 EUR, za 1 večeru 20 EUR, za 2 večere 40 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR. Presun vaporettom (loďka) do ostrovného centra Benátok, vstupy a cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -