Vyhľadávanie zájazdu

Viking Nona **** Turecko KemerTermíny a ceny

Viking Nona **** Turecko Kemer

Popis - Vzdialenosť od letiska: 55 km Antalya Najbližšie mesto (km): 800 m Kemer Typ pláže: kamienková Vzdialenosť od pláže: 0 m      

Základné informácie - Hotel Viking Nona bol postaveny v roku 1992 a rekonštrukciou prešiel v roku 2006. Pozostáva z hlavnej 4-poschodovej budovy, k dispozícií je 94 izby, vstupná hala s 24 hodinovou recepciou, vonkajší bazén (150 m2), služby lekára, práčovňa.    

Poloha - Hotel sa nachádza 55 km od medzinárodného letiska v Antalyi, a len 800 m od starého mesta Kemeru.      

Vybavenie izieb - Štandardné izby majú balkón a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou, SAT-TV, minibarom (za poplatok), trezorom (za poplatok), kúpeľňou s WC a fénom. Hotel má 1 špeciálne upravenú izbu pre hendikepovaných klientov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.       

Pláž - Kamienková pláž nachádza sa priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace a slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.        

Strava - Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne. K dispozícii sú aj bary.            

Pre deti - Deťom slúži detský bazén. Opatrovanie deti je za poplatok.          

Šport a zábava - Živa hudba jedenkrát do týždňa.     

Wellness - Služby lekára za poplatok.    

Koncept - Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, celodenné občerstvenie. Dovážané alkoholické nápoje, čerstvé šťavy, zmrzlina sú za poplatok. Nápoje a občerstvenie na pláži sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.            

Web - www.vikingturism.com    


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -