Vyhľadávanie zájazdu

Vila Adria *** Chorvátsko VodiceTermíny a ceny

Vila Adria *** Chorvátsko Vodice

Rýchly popis:

Apartmánový komplex situovaný priamo na pláži v časti Srima. Od pláže ho delí iba plážová promenáda. Do centra Vodíc, ktoré je vzdialené len 2 km, sa dá dostať pešou prechádzkou po plážovej promenáde alebo pohodlne i turistickým vláčikom. V okolí apartmánov je viacero reštaurácií a kaviarní.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINYPoloha:
10 m od pláže, 2 km od centra Vodíc v časti Srima.

Ubytovanie:
Apartmán 2+2 - jedna dvojlôžková spálňa a obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom vhodný pre 1-2 osoby. Apartmán 4+2 (vhodný pre 4 až 6 osôb) - dve oddelené dvojlôžkové spálne a obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom vhodný pre 1-2 osoby. Všetky apartmány disponujú kúpeľňou so sprchou a WC, kuchynským kútom s chladničkou, SAT TV a balkónom s posedením. Klimatizácia v cene apartmánu. K apartmánovému domu prislúcha záhrada s grilom a posedením. Možnosť Wi-Fi pripojenia. Parkovanie je možné v blízkosti apartmánového domu. Možnosť využívania bazénu v neďalekom apartmánovom dome Dalmacija bezplatne. 

Stravovanie:
bez stravy

Pláž:
pekná upravená kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora, vhodná pre rodiny s deťmi.

Doprava:
autobusová, individuálna

V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie v apartmáne, klimatizácia, Wi-Fi, TV, chladnička, využívanie bazénu v neďalekom apartmánovom dome Dalmacija, služby delegáta.

V cene nie je zahrnuté:

Doprava: KLIM BUS 110 EUR/osoba, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 30 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa pre osoby od 18 rokov 20 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 10 EUR/osoba/7 nocí, hygienický a bezpečnostný príplatok 10 EUR/osoba/autobusová doprava, hygienický a bezpečnostný príplatok 5 EUR/osoba/individuálna doprava. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) KOMFORT 3,50 EUR/os./deň alebo PLUS 4,50 EUR/os./deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň. Ostatné doplatky: orientácia na more 25 EUR/izba/7 nocí. Nástupné miesta: BA, PO, KE - bez príplatku, NR, TT, Sereď, DS - 5 EUR, PE, PN, TO, LV, NZ, KN - 11 EUR, NM, TN, ZH, PD, MI, PP, HE, VT - 14 EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT, LM, PU, RK - 16 EUR. Upozornenie: miestenky nie je možné zakúpiť.Typ stravy:
bez stravy

Informácie o krajine a stredisku:
Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.
Vodice
Jedno z najkrajších stredísk na pobreží Jadranského mora sa rozprestiera v malebnej zátoke cca 10 km severne od Šibeniku. Cez deň živé stredisko plné života na rušnej promenáde plnej obchodíkov a stánkov s ovocím, kaviarní a barov, sa večer pri západe slnka mení na romantické mestečko s kamennými uličkami. Nočný život ožíva večer v rôznych kluboch, tanečných terasách a aj na známej Haciende – diskotéke pod holým nebom.   


Fakultatívne výlety:

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku Kornati.

NP Krka - výlet loďou so vstupom do národného parku

Selo Roca - návšteva usadlosti pre výrobu pršutu, olivového oleja a vína s ochutnávkou.
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami, služby delegáta. Povinné príplatky: pobytová taxa od 18 rokov 20 EUR/pobyt, 12-18 rokov 10 EUR/pobyt, hygienický a bezpečnostný príplatok od 2 rokov 5 EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia Covid) KOMFORT 3,50 EUR/deň/os. alebo poistenie PLUS 4,50 EUR/deň/os.

 

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami, služby delegáta. Povinné príplatky: autobusová doprava, palivový príplatok od 2 rokov (orientačná cena) 11 EUR, pobytová taxa od 18 rokov 20 EUR/pobyt, 12-18 rokov 10 EUR/pobyt, hygienický a bezpečnostný príplatok od 2 rokov 10 EUR. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia Covid) KOMFORT 3,50 EUR/deň/os. alebo poistenie PLUS 4,50 EUR/deň/os. Upozornenie: pri individuálnej doprave je nástup na ubytovanie vždy deň po uvedenom dátume a termín ukončenia pobytu vždy deň pred uvedeným dátumom.

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -