Vyhľadávanie zájazdu

Villa Mihaljević *** Chorvátsko, Makarská , OmišTermíny a ceny

Villa Mihaljević *** Chorvátsko, Makarská , Omiš

Rýchly popis:
Apartmánový dom s výhľadom na more sa nachádza v známom stredisku Omiš, časť Duče, v blízkosti peknej piesočnatej pláže.


Poloha:
asi 60 m od piesočnatej pláže,  50 m od obchodov a reštaurácií a 2,5 km od centra mesta Omiš.

Ubytovanie:
štúdiá pre 2 - 3 osoby pozostávajú z jednej miestnosti  s dvojlôžkom, prípadne ďalším samostatným lôžkom, sú vybavené klimatizáciou (za poplatok), Wi-Fi zdarma, SAT-TV, kuchynkou s chladničkou a kúpeľňou s WC. Štúdia majú balkón s výhľadom na more. Štúdiá pre 2- 4 osoby pozostávajú z jednej miestosti s dvojlôžkom s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek (poschodová posteľ, vhodná pre max. 2 deti do 12 rokov), sú vybané klimatizáciou (za poplatok), Wi-Fi zdarma, SAT-TV, kuchynkou s chladničkou a kúpeľňou s WC, štúdiá majú balkón s výhľadom na pohorie. Na prízemí domu sa nachádza záhradný gril, parkovanie je zdarma v blízkosti vily.

Stravovanie:

bez stravyPláž:
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky za poplatok, vodné športy za poplatok.

Doprava:
autobusová, individuálna

V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie v apartmáne resp. v štúdiu, posteľná bielizeň, Wi-Fi, spotreba energií a záverečné upratovanie, služby delegáta.

V cene nie je zahrnuté:

Doprava: LUX BUS 145  EUR/osoba,  príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 30 EUR/osoba.  Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 21 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 10,50 EUR/osoba/7 noc.

Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo poistenie PLUS, asistencia k motorovému vozidlu 2,30 EUR/deň, klimatizácia 6 EUR/deň (platba na mieste).   

Nástupné miesta: BA, KE, - bez príplatku, PO - 5 EUR, TT, Sereď - 10 EUR,  NR, PN, TO, - 15 EUR, NM, TN, PE, PP - 18 EUR, ZH, PD, BB, ZV, PB, ZA, MT, LM, PU, RK, LV - 20 EUR. Upozornenie: Miestenky nie je možné zakúpiť.Typ stravy:
bez stravy

Informácie o krajine a stredisku:
Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.
Omiš
Prekrásne mestečko strednej Dalmácie medzi Splitom a Makarskou riviérou. Pohorie Mosor s kaňonom rieky Cetiny mu dodáva neopakovateľné čaro. Nad starým centrom sa vypína zrúcanina stredovekej benátskej pevnosti Starigrad. Mesto sa preslávilo aj nakrúcaním prírodných scenérií k fil­mu Winnetou. Omišská riviéra patrí medzi najvyhľadávanejšie vďaka svojim štrkovým a piesočnatým plážam. Časť Omiš-Duče sa vyznačuje 3 km dlhou krásnou pieskovou plážou s pozvoľným vstupom do mora, vhodným aj pre tie najmenšie deti. Južnejšia časť Omiš-Nemira je tichšia a ponúka priezračnú vodu a úchvatné výhľady na more zo svojich svahov.

Fakultatívne výlety:

Split-Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

Vodopády na rieke Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - lodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.
 

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami, služby delegáta. Povinné príplatky:autobusová doprava Istria 117 EUR, Dalmácia 121,50 EUR, Makarská 130,50 EUR, pobytová taxa pre osoby od 18 rokov 21 EUR/osoba/pobyt, pobytová taxa 12-18 rokov 10,50 EUR/osoba/pobyt.Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 3,90 EUR/deň/os. alebo poistenie PLUS 5 EUR/deň/os.

 

V cene je zahrnuté: ubytovanie s príslušnými službami, služby delegáta. Povinné príplatky:pobytová taxa pre osoby od 18 rokov 21 EUR/osoba/pobyt, pobytová taxa 12-18 rokov 10,50 EUR/osoba/pobyt. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 3,90 EUR/deň/os. alebo poistenie PLUS 5 EUR/deň/os. Asistencia k motorovému vozidlu 2,50 EUR/deň.

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -