Vyhľadávanie zájazdu

Villaggio Baia d´Ercole **** Taliansko KalábriaTermíny a ceny

Villaggio Baia d´Ercole **** Taliansko Kalábria

Hotelový komplex, rozprestierajúci sa na čarovnom pobreží priezračného Tyrhenského mora, prešiel v roku 2016 rekonštrukciou. Srdcia návštevníkov si získa najmä upravenou záhradou  stvorenou na romantické prechádzky a nerušený oddych.

Poloha:
Hotelový komplex je situovaný priamo v srdci Capo Vaticano, len 2 km od jeho centra s reštauráciami a kaviarňami. Najbližšie nákupné možnosti sa nachádzajú nielen priamo v hoteli, ale aj v jeho bezprostrednej blízkosti v neďalekom supermarkete vzdialenom 400 m. Centrum známeho a vyhľadávaného mesta Tropea je od hotela vzdialené 15 km. Na návštevu tohto strediska môžete využiť aj hotelový shuttle bus. Medzinárodné letisko Lamezia Terme je vzdialené 75 km od hotela.

Vybavenie:
Hlavná budova s lobby, 20 apartmánových viliek v záhrade, 85 izieb, 24h recepcia s WiFi, reštaurácia, bar, 2 bazény, detský bazén, detské ihrisko, miniklub (4 - 12r.), amfiteáter, večerné animácie. Za poplatok: tenis, stolný tenis, futsal, shuttle bus do Tropei, minimarket.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (poschodová posteľ, 12 - 20 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12 r., klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, chladnička, TV, trezor, balkón/terasa, detská postieľka na vyžiadane (8€/deň).

Stravovanie:
Polpenzia formou bufetu, plná penzia za príplatok, nápoje k jedlám sa platia extra.

Pláž:
Súkromná piesočnato-kamienková pláž sa nachádza priamo pred hotelom a je vybavená kompletným plážovým servisom ako sú sprchy, slnečníky a ležadlá zadarmo, zapožičanie plážových osušiek je spoplatnené sumou 5€ za každú výmenu. 

Villaggio Baia d´Ercole

 

V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Lamezia Terme - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.

Povinné servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery letisko-hotel-letisko.

UPOZORNENIE: Miestnu pobytovú daň je povinné uhradiť priamo na mieste podľa platných predpisov daného regiónu vo výške približne 0,5-3 €/os./deň.Parkovanie: V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

 


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -