Vyhľadávanie zájazdu

Viva Wyndham Fortuna Beach **** Bahamy Grand BahamasTermíny a ceny

Viva Wyndham Fortuna Beach **** Bahamy Grand Bahamas

Viva Wyndham Fortuna Beach ****, Grand Bahamas - Freeport - Popis: luxusný rezort s 276 izbami patriaci do celosvetového reťazca Viva. Nachádza sa na ostrove Grand Bahama.

- Vybavenie: 3 reštaurácie, 3 bary, minimarket, sladkovodný bazén, detský klub, fitness, sauna, stráženie detí do 12 rokov, obchod so suvenírmi.

- Pláž: nádherná niekoľko kilometrová pláž s jemným bielym pieskom priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: 2 tenisové kurty, potápačské centrum s možnosťou získania licencie PADI, šnorchlovanie, zdarma nemotorové vodné športy, vodný areobik, plážový volejbal, stolný tenis, rybárčenie, disko, divadlo, animačné programy pre hotelových hostí.

- Stravovanie: All inclusive – raňajky, obedy a večer formou bufetu, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, klimatizácia, TV, telefón, sušič vlasov, trezor, balkón.

- Možnosť ubytovania 2 dospelých a 2 deti do 12 rokov na prístelke.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odlet z Viedne do Nassau. Privítanie na letisku. Ubytovanie.

deň 2 - POBYT NA BAHAMÁCH: Pobyt pri mori s možnosťou výletov a športového vyžitia. Bahamy sú známe ako raj potápačov. Večer je možné stráviť v niektorej z miestnych reštaurácii, kasíne alebo pri hotelovom bazéne pri pohári dobrého miestneho rumu. Na vyžiadanie spracujeme ponuku pobytu na niektorom z osamelých ostrovčekov ďaleko od civilizácie.

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Transfer na letisko a odlet do Viedne.


PRÍLET DO VIEDNE: CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA

leteckú prepravu Viedeň - Nassau - Viedeň, 7x nocľah v hoteloch podľa výberu, strava podľa výberu, transfery letisko - hotel - letisko,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA

letiskové taxy (viď cenník), vstupné vízum na Bahamy 100,- EUR, autorizáciu ESTA do USA, fakultatívne výlety a služby, turistickú odletovú taxu v Nassau (cca 15,- USD), cestovné poistenie ECP 3,50 EUR /osoba/deň,

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -