Vyhľadávanie zájazdu

VOI Kiwengwa Resort **** Kiwengwa Zanzibar - juhovýchodné pobrežieTermíny a ceny

VOI Kiwengwa Resort **** Kiwengwa Zanzibar - juhovýchodné pobrežie

VOI Kiwengwa Resort **** Kiwengwa - severovýchodné pobrežie - Popis: obľúbený hotelový komplex postavený v africkom štýle sa nachádza v letovisku Kiwengwa na východe ostrova, cca 40 min jazdy od letiska. Rezort ponúka ubytovanie v izbách umiestnených v dvojposchodových vilkách obklopených bujnou tropickou záhradou.

- Vybavenie: bazén s detskou časťou (ležadlá a slnečníky zadarmo,plážové osušky za vratnú zálohu),2 reštaurácie, sushi bar na pláži,2 bary,obchod,TV miestnosť,knižnica, konferenčná miestnosť, trezor na recepcii,za poplatok: Wi-Fi pripojenie,prenájom business centra, turistické centrum s ponukou výletov, lekár na telefóne,práčovňa,welness centrum.

- Pláž: biela piesočnatá pláž priamo pri hoteli.

- Zábava a šport: Animačné programy, fitness centrum, aerobik, vodný aerobik, plážový volejbal a futbal, stolný tenis, tenisový kurt; za poplatok: potápanie, vybavenie na tenis a osvetlenie kurtu, večerné show.

- Stravovanie: All inclusive - raňajky, obed a večera v hlavnej hotelovej reštaurácii formou bufetu, popoludňajšie občerstvenie, nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje, pivo a rozlievané víno (možno čerpať od 08:00 do 24:00 hod., nápoje v baroch podľa otváracej doby).

- Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, sušič vlasov, klimatizácia, moskytiéra,Wi-Fi pripojenie (za poplatok), minibar (za poplatok), balkón či terasa s výhľadom do záhrady (výhľad na more za poplatok). Na izbe je možné ubytovať maximálne 3 osoby. V základnej cene izba Standard.

- Vyšší štandard ubytovania spracujeme na vyžiadanie - izba Superior.

- https://www.voihotels.com/en/voi-kiwengwa-resort

deň 1 - ODLET Z VIEDNE/BRATISLAVY: Odbavenie na letisku vo Viedni alebo v Bratislave 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet na Zanzibar s prestupom v Dubaji.

deň 2 - Skorý ranný prílet na Zanzibar. Uvítanie na letisku a transfer do hotela podľa výberu. Voľný program. Pobyt pri mori s raňajkami či službami All inclusive. Možnosť pozorovania koralov - necelých 500 m od pobrežia, kam je možné pri odlive, hlavne na východnom pobreží, prísť peši (až k útesu) a pozorovať bohatý podmorský život (obuv do vody je nutná). Odporúčame využiť bohatú ponuku fakultatívnych výletov. Je možné navštíviť starobylé centrum mesta Zanzibar – Stone Town, ďalej sú veľmi obľúbené výlety do oblasti Kizimkazi - s pozorovaním delfínov, rybárčenie, návštevy fariem na pestovanie korenín, ktorých vôňa sa tiahne celým ostrovom, a taktiež návšteva pôvodného pralesa, jediného miesta, kde žijú guerézy pláštikové.

deň 10 - ODLET DO BRATISLAVY: Celý deň voľno na relax a kúpanie. Vo večerných hodinách (cca o 18:30 hodine) transfer na letisko, odlet do Bratislavy/Viedne.

deň 11 - Prílet do Bratislavy/Viedne v popoludňajších hodinách.

deň 11 -

deň 11 - ORIENTAČNÝ LETOVÝ PORIADOK:

deň 11 - EK0128 VIEDEŇ DUBAJ 14:55 23:35

deň 11 - EK2187 DUBAJ ZANZIBAR 02:40 07:35

deň 11 - EK2191 ZANZIBAR DUBAJ 22:00 05:00 +1 deň

deň 11 - EK0127 DUBAJ VIEDEŇ 09:00 12:25

deň 11 -

deň 11 - Termín 22.02.-02.03.2019 - na 6 nocí - s odletom z Bratislavy:

deň 11 - FZ0786 BRATISLAVA DUBAJ 13:30 22:15

deň 11 - FZ0681 DUBAJ ZANZIBAR 02:40 07:35

deň 11 - FZ0688 ZANZIBAR DUBAJ 22:00 05:00 +1 deň

deň 11 - FZ0785 DUBAJ BRATISLAVA 09:10 12:40

deň 11 -


CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

leteckú dopravu s Emirates / Fly Dubai na trase Viedeň/Bratislava – Zanzibar – Bratislava/Viedeň s prestupom v Dubaji, stravu a nápoje na palube lietadla, transfer letisko – hotel – letisko, 8 x nocľah vo vybranom hoteli s raňajkami či All inclusive (plných 9 dní), asistenciu partnerskej CK , služby českého delegáta - len pri garantovaných letoch,

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

letiskové taxy 399,- EUR/osoba, vstupné vízum do Tanzanie (50,- USD, platí sa pri vstupe do krajiny), fakultatívne výlety a safari, pobytovú taxu 1,- USD/osoba/noc, cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň,

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -