Vyhľadávanie zájazdu

VON Resort Elite **** Turecko SideTermíny a ceny

VON Resort Elite **** Turecko Side

Popis - Vzdialenosť od letiska: Antalya 55 km Najbližšie mesto (km): Colakli (2 km) Typ pláže: piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Príjemný hotelový komplex sa nachádza pri mestečku Çolaklı, hostia ocenia aj blízkosť Side, Manavgatu či Kumköy. Rezort je situaovaný priamo na krásnej piesočnatej pláži. Počas dňa a rovnako aj vo večerných hodinách je pre Vás pripravený bohatý animačný program, Hotel je vhodný pre páry, ale rovnako aj pre rodiny s deťmi. V areáli sa nachádzajú vonkajšie a vnútorné bazény pre deti i dospelých, k dispozícii je tiež aj aquapark. Súčasťou hotela je aj kaderníctvo, klenotníctvo, obchod s koženými výrobkami, butiky, internetová kaviareň, herná miestnosť, konferenčné miestnosti. Hotel tiež prešiel v roku 2013 rekonštrukciou. Samozrejmosťou je WiFi v celom areáli (bez poplatku).

Poloha - Centrum Çolaklı je vzdialené 2 km, Side 12 km, medzinárodné letisko v Antalyi 55 km a centrum mesta 65 km.

Vybavenie izieb - Komfortne zariadené izby majú balkón prevažne s výhľadom na more, SAT-TV, telefón, trezor, minibar, klimatizáciu, kúpeľňu s WC, sprchou alebo vaňou a sušič vlasov , k dispozícii je aj set na prípravu teplých nápojov. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž - Lákavá piesočnatá pláž je súčasťou areálu. Ležadlá, matrace, slnečníky a plážové osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.

Strava - V hoteli sa nachádza hlavná reštaurácia, à la carte reštaurácie, niekoľko barov, vrátane baru pri bazéne a plážového, kaviarne a cukráreň.

Pre deti - Bez poplatku môžu deti využívať detský klub, tínedžerský klub, detské bazény a detské tobogány v aquaparku, detský bufet, hraciu miestnosť.

Šport a zábava - Okrem denných a večerných animácií je k dispozícii fitness, vonkajšie a vnútorné bazény, aquapark, stolný tenis, plážový volejbal a basketbal, disco. Za poplatok sú vodné športy, požičovňa bicyklov, bowling či biliard.

Wellness - Hosťom je k dispozícii priestranné SPA centrum, kde je bez poplatku možné využiť turecký kúpeľ a saunu, za poplatok masáže či vírivku.

Koncept - Koncepty All Inclusive a Ultra All Inclusive zahŕňajú raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje. Dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

Web - Bližšie informácie na: www.goldencoasthotel.com


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -