Vyhľadávanie zájazdu

Voyage Sorgun ***** Turecko SideTermíny a ceny

Voyage Sorgun ***** Turecko Side

Popis - Vzdialenosť od letiska: 65 km Najbližšie mesto (km): Manavgat (3 km) Typ pláže: kamienkovo-piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Luxusný živý rezort sa nachádza v lese Sorgun, ktorý je ideálny na ranný beh alebo popoludňajšie prechádzky. Hotel priťahuje hostí všetkých vekových kategórií a ponúka širokú škálu zábavy vo dne i v noci, rovnako ako rozsiahly areál, v ktorom si môžete vychutnať čas strávený na slnku i po jeho západe. Akonáhle zapadne slnko, tento špičkový hotel sa zmení na miesto, v ktorom môžete nájsť renomovaných svetových DJ-ov a hudobníkov. Ak hľadáte živé prostredie, v ktorom sa nebudete nudiť, Voyage Sorgun je pravým miestom. Hotel je vhodný pre ťých, čo oceňujú prvotriedny luxus v spojení s kvalitnými službami a malebnou prírodou.

Poloha - Hotel je vzdialený 3 km od Side. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 65 km.

Vybavenie izieb - Izby majú balkón, SAT-TV, minibar, set na prípravu teplých nápojov, telefón, trezor, klimatizáciu, kúpeľňu s WC a fénom.

Pláž - Kamienkovo-piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú bez poplatku.

Strava - Hotel má hlavnú reštauráciu, 6 à la carte reštaurácií, 2 snack reštaurácie, 9 barov a cukráreň.

Pre deti - Hotel ponúka detské kluby, detský bazén, lunapark, aquapark, detské ihrisko, detskú diskotéku, 3 detské bazény, detské menu, detské stoličky v reštaurácii.

Šport a zábava - Zdarma sú animácie, lunapark, mini kino, diskotéka, posilňovňa, šípky, boccia, bedminton, stolný tenis, plážový volejbal, streetball, minigolf, tenisové kurty a tenisové vybavenie. Za poplatok môžu hostia využiť vodné športy na pláži, bowling, biliard a počítačové hry.

Wellness - Bez poplatku je možné využiť hammam, saunu a parný kúpeľ. Masáže a ostatné služby SPA centra sú za poplatok.

Koncept - Koncept Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere podávané vo forme bufetových stolov, občerstvenie počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje. Dovážané nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii.    

Web - Bližšie informácie na: www.voyagehotel.com    


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -