Vyhľadávanie zájazdu

White Sand Samui Resort **** Thajsko Koh SamuiTermíny a ceny

White Sand Samui Resort **** Thajsko Koh Samui

White Sand *** - POPIS: menší rezort v thajskom štýle je umiestnený priamo na 2 km dlhej pláži Lamai Beach na juhovýchode ostrova. Od samotného centra mesta je vzdialený iba 1 km, obchodíky a reštaurácia s barmi sa nachádza už 100 metrov od hotela. Rezort je ideálny na strávenie pokojnej dovolenky na druhej najobľúbenejšie pláži ostrova. V základnej ponuke sú izby typu deluxe. Na vyžiadanie sú za poplatok možné aj iné typy izieb - izba so zdieľaným bazénom alebo vilky priamo pri pláži.

- VYBAVENIE: 24-hodinová recepcia, babysitting, práčovňa, WiFi vo verejných priestoroch aj na izbách zdarma, reštaurácia s barom.

- PLÁŽ: dlhá pláž s bielym pieskom sa nachádza priamo pri hoteli. Lehátka a slnečníky sú pri bazéne k dispozícii zadarmo.

- ZÁBAVA A ŠPORT: vodné športy, masáže v blízkosti hotela.

- STRAVOVANIE: raňajky formou bufetu. Možnosť stravovania a la carte v reštaurácia s thajskou a medzinárodnou kuchyňou, bar.

- VYBAVENIE IZIEB: štýlové izby s balkónom sú vybavené klimatizáciou, telefónom, ľad TV, trezorom, minibarom, kúpeľňou so sprchou a WC, servisom na prípravu kávy a čaju.

Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok - Popis: hotel má výhodnú polohu nie len pre tých, ktorý radi poznávajú svetovej metropole, ale i pre tých ktorý radi nakupujú, pretože v okolí hotela sa nachádzajú 2 najväčšie obchodné centrá Thajska a nasávajú atmosféru a nočný život exotických miest. Hotel leží v centre Bangkoku vo štvrti Pratu Nam v pešej dostupnosti metra (cca 50m)- zastávka Makkasan, ktorá spája túto štvrť s ďalšími časťami mesta a hlavným letiskom v Bangkoku – Suvarnabhumi. Hotel ponúka 660 izieb. V základnej ponuke sú izby superior.

- Vybavenie: reštaurácia (nonstop) s thajskou i medzinárodnou kuchyňou, pekáreň s ponukou tort a kávy, bar, babysitting, trezory, čistiareň, konferenčné sály.

- Zábava a šport: vonkajší bazén, fitnes centrum, masáže.

- Stravovanie: raňajky, možnosť stravovania À la carte v hotelovej reštaurácii.

- Vybavenie izieb: nastaviteľná klimatizácia, kúpeľňa s WC, minibar, TV, telefón.

- Na izbe max. 3 osoby. 2 deti do 12 rokov sú možné v izbe deluxe s prístelkou za príplatok. 3 deti sú možné v izbe s prepojenými dverami.

- https://www.bangkokpalace.com/

-

deň 1 - ODLET Z VIEDNE/PRAHY: Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet do Bangkoku.

deň 2 - PRÍLET DO BANGKOKU: Prílet do Bangkoku. Transfer do hotela, ubytovanie.

deň 3 - BANGKOK: Raňajky. Celodenná fakultatívna prehliadka mesta. Navštívite chrám Wat Traimit so sochou zlatého Budhu z 5,5 t rýdzeho zlata a chrámový komplex Wat Po so sochou ležiaceho Budhu. Popoludní si prehliadnete kráľovský palác, prejdete sa loďou po kanáloch rieky Chao Phraya a navštívite manufaktúru drahých kameňov a zlata. (Orientačná cena 1.900 THB / os.)

deň 4 - BANGKOK - KO SAMUI: Raňajky, transfer na letisku v Bangkoku, 90tich minútový prelet na ostrov Ko Samui. Transfer do Vášho hotela, ubytovanie.

deň 5 - KO SAMUI: Raňajky. Voľný program. Ko Samui - idylický ostrov kokosových paliem, patrí k jednému z najobľúbenejších pobytových miest v Thajsku. Krásne dlhé piesočné pláže v kombinácii s prírodou a nepreberným množstvom obchodov a reštaurácií.

deň 14 - KO SAMUI - BANGKOK - PRAHA/VIEDEŇ: Raňajky. Transfer na letisko, odlet do Bangkoku a následne do Prahy/Viedne.

deň 15 - PRÍLET DO PRAHY/VIEDNE:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -