Vyhľadávanie zájazdu

Wyndham **** Kajmanské ostrovy AnguillaTermíny a ceny

Wyndham **** Kajmanské ostrovy Anguilla

Wyndham Reef Resort Grand Cayman ****, Grand Cayman - Popis: luxusný areál rozložený pozdĺž 500 metrov dlhej pláže, na idylickom východnom pobreží ostrova Grand Cayman, sa skladá zo 110 štúdií v karibskom štýle. Je ideálnym miestom pre oddych a relaxáciu jednotlivcov a rodín.

- Vybavenie: reštaurácia, bar na pláži, bazén so sladkou vodou, jacuzzi, požičovňa horských bicyklov, tenis, rybárčenie, stráženie detí, požičovňa áut, internetová kaviareň.

- Pláž: široká piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora, lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo, plážové uteráky.

- Zábava a šport: večery so živou hudbou, šnorchlovanie, volejbal, plážový volejbal, tenis, potápanie - za poplatok, lety helikoptérou nad areálom - za poplatok.

- Stravovanie: All Inclusive formou plnej penzie vrátane nápojov.

- Vybavenie izieb: kúpeľňa, WC, sušič vlasov, balkón / terasa s výhľadom na more, stropný ventilátor, klimatizácia, trezor, satelitná TV, plne vybavený kuchynský kút (chladnička, mikrovlnná rúra, kávovar, ..), žehlička.

- Vo vilách možnosť ubytovania až 6 osôb.

deň 1 - ODLET Z VIEDNE: Odbavenie 2 hodiny pred plánovaným odletom, v Londýne prestup na linku spoločnosti British Airways a odlet do Georgetowne.

deň 2 - KAJMANSKÉ OSTROVY: Služby hotela podľa Vášho výberu a pobyt na ostrovoch, ktoré sú svetovo preslávené nádhernými plážami a skvelými loka lita mi na potápanie a množstvom aktivít, ktoré Vás nikdy neomrzia: jachtárčenie, surf, surfovanie na vode, rybolov, tenis, golf. A keby predsa len: Kajmanské ostrovy ponúkajú aj zaujímavé miesta na poznávanie: výlety na koňoch, návštevu motýlej farmy, miestnych trhov a zábavných podnikov s neopa ko va teľnú atmosférou.

deň 8 - ODLET DO VIEDNE: Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Popoludní transfer na letisko a odlet cez Londýn do Viedne.

deň 9 - PRÍLET DO VIEDNE:Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -