Vyhľadávanie zájazdu

Xperia Grand Bali Hotel **** Turecko AlanyaTermíny a ceny

Xperia Grand Bali Hotel **** Turecko Alanya

Popis -  Vzdialenosť od letiska: 120km Najbližšie mesto (km): Alanya 200m Typ pláže: piesočnato:  piesočnatá Vzdialenosť od pláže: na pláži

Základné informácie - Tento menší hotelový komplex s 96 izbami sa nachádza nedaleko centra mestečka Alanya, na Kleopatrinej pláži, v pokojnej časti ulice Damlatas. Hotel prešiel poslednou rekonštrukciou v roku 2010. Z piesočnatej pláže je krásny výhľad na zrúcaniny hradu a pohorie Taurus. Ak hľadáte oddych a relax počas slnečných Tureckých dní a zábavu počas večerov tento hotel je skvelá voľba. Centrum rušného mestečka Alanya, reštaurácie, trhy sú asi 5minút chôdze od hotela. Pripojenie na internet, WIFI je v celom areáli hotela bez poplatku.

Poloha - Hotel sa nachádza neďaleko centra mesta Alanya, 80m od múzea Alanya a turistickeho infocentra. Medzinárodné letisko Antalya je vzdialené približne od hotela 135km.

Vybavenie izieb - Štandartné izby sú vybavené satelitným TV, pripojením na Wifi (bez poplatku), telefónom, klimatizáciou, balkónom, trezorom (za poplatok), minibarom (bez poplatku), setom na prípravu čaju a kávy, kupeľnou so sprchovým kútom, VC a sušičom na vlasy.

Pláž - Hotel leží priamo na tureckej riviere 80m od Kleopatrinej pláži, piesočnatej. s pozvoľným vstupom do mora. Hlavnou črtou pláže však je fantastická priezračnosť vody. Okrem toho je táto lokalita centrom vodných športov, či už šnorchlovania, vodného lyžovania alebo surfovania. A práve pre tieto skvelé parametre sa Kleopatrina pláž pýši ocenením modrej vlajky od Európskej únie. Niet teda pochýb, že sa stala veľmi obľúbenou plážou medzi turistami a letnými dovolenkármi. Kleopatrina pláž preto jednoznačne patrí k najkrajším plážam Turecka, ale i sveta. Lehátka a slnečníky su na pláži za poplatok  pri bazéne bez poplatku.

Strava - Hotel je vybavený hlavnou reštauráciou v budove a v priestore pri bazéne, ktorá má kapacitu 400 hostí. 2 ala carte reštaurácie (za poplatok a rezerváciou vopred) Snack bar, bar pri bazéne a Lobby bar sú pre hotelových hostí bez poplatku, bar na pláži (za poplatok), alkohol miestnej výroby je bez poplatku, dovážaný alkohol za poplatok

Pre deti - Pre najmenších je tu prichystaná detská stolička v reštaurácií, detská postieľka na izbe a detský vonkajší bazén.   

Šport a zábava - Na pláži je možnosť prenajatia vodných motorových športov (za poplatok)

Wellness - V hoteli sa nachádza Spa centrum, sauna, vírivky, masáže sú spoplatnené

Koncept - Hotel ponúka stravovanie all inclusive, čo zahŕňa raňajky, obedy, večere formou bufetu a bary s miestnymi nealkoholickými a alkoholickými nápojmi.

Web - http://www.xperia.com.tr


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -