Vyhľadávanie zájazdu

Xperience Kiroseiz Premier **** Egypt Sharm El SheikhTermíny a ceny

Xperience Kiroseiz Premier **** Egypt Sharm El Sheikh

Popis hotela -

Poloha: 

Tento hotel je ideálny pre plážových dovolenkárov a rodiny. Nachádza sa v zálive Na'ama, asi 20 minút jazdy autom od hotelovej piesočnatej pláže.

Popis: 

Hotel ponúka 336 izieb a má výťah. Recepcia vo vstupnej hale je otvorená nepretržite. WLAN je k dispozícii za poplatok. Ubytovanie má niekoľko zariadení pre telesne postihnutých. Bazénový komplex so 4 vonkajšími bazénmi a 2 detskými bazénikmi je ideálny pre aktívny oddych a pravidelný aqua tréning. V areáli kúpaliska sa nachádza aj vírivka (za poplatok), tobogán a bar pri bazéne.

Ubytovanie:

Izby sú vybavené klimatizáciou, telefónom, TV so satelitným príjmom a WiFi, sprchovacím kútom, sušičom vlasov, balkónom alebo terasou. K dispozícii je aj trezor a za poplatok minibar. K dispozícii je tiež mini chladnička a príslušenstvo na prípravu kávy/čaju. Je možné rezervovať dve bezbariérové izby. 

Stravovanie: All Inclusive

Hosťom je k dispozícii bar a lobby bar. V nefajčiarskej reštaurácii s klimatizáciou na hostí čakajú rôzne špeciality. Osviežujúce nápoje v plážovom bare zaistia chvíle pohody. Je možné si objednať all inclusive. Na raňajky, obed a večeru čaká na hostí chutný a bohatý bufet. V ponuke nájdete aj vegetariánske jedlá. 

Šport a zábava:

K dispozícii je plážový volejbal (zdarma). Stolný tenis a aerobik, ako aj fitnes štúdio za poplatok. Sauna, parný kúpeľ, hammam, kozmetický salón a masáže sú za poplatok. 

Deti:

Deti sa môžu hrať v miniklube a tancovať a spievať na minidiskotéke.Cena zahŕňa

Cena nezahŕňa

Víza

Letiskové poplatky


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -