Vyhľadávanie zájazdu

Xperience St.George Homestay **** Egypt Sharm el SheikhTermíny a ceny

Xperience St.George Homestay **** Egypt Sharm el Sheikh

Popis hotela -

Poloha:Hotelový rezort sa nachádza asi 10 minút chôdze od Červeného mora a má svoju súkromnú piesočnatú pláž, premáva sem niekoľkokrát za deň hotelová kyvadlová doprava. Záliv Na´ama Bay je vzdialený približne 5 km a od medzinárodného letiska Sharm El Sheikh delí hotel asi 17 km.

 Popis:Hotel ponúka ubytovanie celkovo v 262 izbách, ktoré sú rozmiestnené na dvoch poschodiach. Hostí privíta recepcia s lobby barom, kde je Wi-Fi pripojenie za poplatok. Na stravovanie je určená hlavná reštaurácia a tiež á la carte reštaurácia, ktorú majú možnosť klienti využiť na základe predošlej rezervácie. V hoteli je tiež obchod so suvenírmi, bankomat, lekárska služba (za poplatok). Vo vonkajšom areáli sú dva sladkovodné bazény, ktorú sú v zime vyhrievané. Slnečníky, ležadlá a osušky sú pri bazéne aj na pláži k dispozícii zdarma.Ubytovanie:Priestranné štandardné izby sú moderne zariadené a vybavené kúpeľňou so sprchou a WC, satelitnou TV, telefónom, klimatizáciou, trezorom a každá izba má balkón alebo terasu.

V hoteli sú aj izby typu superior, ktoré sa líšia v rozlohe, sú väčšie a navyše majú rozťahovací gauč alebo posteľ. Pre rodiny s deťmi sú určené rodinné izby, vybavenosťou rovnaké ako štandardné izby, sú väčšie a majú manželskú posteľ, rozťahovací gauč a tiež jednolôžko.Šport a zábava:Biliard, volejbal, fitnes centrum, za poplatok wellness centrum so saunou a vírivkou.

Rôzne vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov.Deti:Detský bazén, detské ihrisko, mini klub pre deti vo veku 4 až 11 rokov, detský bufet.Stravovanie: All Inclusive Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Menšie občerstvenie počas dňa od 15:00 do 17:00. Vybrané mieste alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 10:00 do polnoci. Cena zahŕňa

Cena nezahŕňa

Víza

Letiskové poplatky


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -