Vyhľadávanie zájazdu

Yalıhan Aspendos Hotel *** Turecko AlanyaTermíny a ceny

Yalıhan Aspendos Hotel *** Turecko Alanya

Popis - Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 108 km Najbližšie mesto (km): Alanya 22 km Typ pláže: Piesočnatá Vzdialenosť od pláže: 0 m

Základné informácie - Yalihan Aspendos hotel je veľmi príjemný 3* hotel nachádzajúci sa priamo na pláži v letovisku Alanya. Tento rezort sa nachádza uprostred záhrady so sviežou zeleňou a ponúka ubytovanie priamo na krásnej piesočnatej pláži. K vybaveniu hotela patrí vstupná hala s recepciou, reštaurácia s vonkajšou terasou, niekoľko barov, internetová kaviareň, bezén so šmýkačkou, fitness centrum, čistareň (za pplatok) či SPA centum (spoplatnené). Wi-Fi je možné využívať v lobby a verejných priestoroch.

Poloha - Hotel sa nachádza v letovisku Alanya, 22 km centra Alanye a cca 500m od centra mestečka Avsallar. Od medzinárodného letiska v Antalyi je hotel vzdialený 108 km.

Vybavenie izieb - Štandardné izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou, WC, fénom, TV, telefónom a trezorom (za poplatok), minibarom (v deň príchodu doplnený fľašou vody), klimatizáciu, balkónom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.

Pláž - Priamo pred hotelom sa nachádza na jedna z najkrajších pieskových pláži v Turecku, s pozvoľným vstupom do mora, kde sú ležadlá a slnečníky zdarma. Matrace na ležadlá na pláži a pri bazéne a plážové osušky sú za poplatok.

Strava - V hlavnej reštaurácii hotela  sa podávajú  jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne, ktoré si za teplého počasia môžete vychutnať aj vo vonkajšej jedálenskej časti. V hoteli je pre hostí pripravené občerstvenie a osvieženie v snack bare, plážovom bare a bare pri bazéne.

Pre deti - Pre deti je k dispozícii mini klub, mini basketbal, detský bazén a detské ihrisko, mini disco.

Šport a zábava - Zdarma je možné využívať vonkajší bazén so šmýkačkou, stolný tenis, fitness centrum, šípky, plážový volejbal, tenis (tenisová výbava a osvetlenie kurtov je za poplatok). Spoplatnené sú všetky vodné športy na pláži a internetová kaviareň. Pre hostí je pripravený zaujímavy zábavny program.

Wellness - K dispozícii sú za poplatok turecký kúpeľ a ostatné služby SPA centra.

Koncept - Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, pobedné občerstvenie, gozleme, dezerty, zmrzlinu, večernú polievku, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje. Importované nápoje, káva a čerstvé šťavy sú za poplatok. Podrobný rozpis konceptu all inclusive bude k dispozícii na recepcii po príchode.

Web - www.yalihan.com.tr


Konečná cena zahŕňa Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov, servisné poplatky, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

UVEDENÉ CENY V CENNÍKU SÚ KONEČNÉ KALKULOVANÉ NA DOSPELÚ OSOBU ALEBO KATEGÓRIU UBYTOVANIA PODĽA ZLOŽENIA RODINY.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -