Vyhľadávanie zájazdu

Za krásami Francúzskej riviéry - leteckyTermíny a ceny

Za krásami Francúzskej riviéry - letecky

Úvod - 5-dňový letecký zájazd

Perex - Francúzska riviéra patrí medzi najobľúbenejšie a najnavštevovanejšie miesta v celom Francúzsku a bezpochyby si získa každého, kto túto lokalitu navštívi. Jej jedinečné čaro tkvie v azúrovej vode, podľa ktorej je pomenované aj jej pobrežie ako Azúrové. Navštívime perlu francúzskej riviéry Nice, luxusné Monako, Cannes preslávené filmovým festivalom, Saint Tropez preslávené žandárom Louisom de Funésom aj francúzske „Benátky“ v podobe mestečka Port Grimaud.

Ubytovanie - 3* hotel

Stravovanie - raňajky

Poznámka - Zmena programu, letových časov a odletových miest vyhradená.

Doprava - Letecky.

1. deň - Odlet z Viedne, prílet do nádherného mesta Nice, vstupnej brány na Azúrové pobrežie. Prehliadka - staré mesto, opera, Promenade des Anglais, hotel Negresco a ďalšie. V meste nájdeme množstvo romantických zákutí, umelecké pamiatky sa budú striedať s rozprávkovou prírodou. Gurmánske ochutnávky na tradičnej tržnici.

2. deň - Celodenný výlet vlakom do Monaka (pešia prehliadka – kniežací palác, katedrála, oceánografické múzeum, historické múzeum, kasíno, príp. individuálne voľno s možnosťou kúpania). Povozíme sa turistickým vláčikom , pôjdeme sa pozrieť do Monte Carla – najznámejšej a najbohatšej časti Monackého kniežatstva. Návrat na ubytovanie.

3. deň - Raňajky, odchod do Saint Tropez – prehliadka mesta od jachtárskeho prístavu až po historickú pevnosť, možnosť výletu loďou po zátoke, príp. individuálne voľno. Aj vy sa môžete odfotografovať pred slávnou žandárskou stanicou. Pred návratom do hotela sa ešte zastavíme vo francúzskych „Benátkach“ – mestečku Port Grimaud. Mesto je postavené na spôsob tradičnej provensálskej architektúry. Návrat do hotela.

4. deň - Raňajky, presun panoramatickou Napoleonovou cestou do horského mestečka vôní Grasse (návšteva výrobne parfumov s možnosťou nákupu), následne odchod k typickej stredovekej pevnosti na skale Saint Paul de Vence. Poobede návšteva Cannes, mesta presláveného každoročným filmovým festivalom. Pešia prechádzka mestom, Palais des Festivals, Boulvard de la Croisette, návrat do hotela vlakom.

5. deň - Raňajky, výlet do malebného historického mesta Menton, ktoré je nazývané aj mestom citrónovníkov. Mesto má nádherné historické centrum a je známe krásnymi rozkvitnutými záhradami. Odchod na letisko. Odlet do Viedne.


Celková cena zahŕňa - Leteckú dopravu vrátane letiskových a servisných poplatkov.  Transfer BA - letisko - BA. Vybrané miestne transfery uvedené v programe. Ubytovanie v hoteli Monsigny Nice 3* s raňajkami. Sprievodcu CK SATUR.

Celková cena nezahŕňa - Doplatok za jednolôžkovú izbu. Dopravu mimo uvedenej. Vstupy. Pobytovú taxu. Cestovné poistenie.


Termíny

- Doprava: Odlet. miesto: Stravovanie: Ubytovanie: Priorita: -